Organizacijos įmonės gimtadienio scenarijus


Klaipėdos universitetas. Šokių studija „ žingsnis “ 15 metų gimtadienis. Kultūrinis – edukacinis renginys šokių studija „ žingsnis “ 15 metų gimtadienis tema. Renginio forma. Vieta , kurioje vyks renginys. Numatoma renginio trukmė. Renginio dalyviai. Metodai ir būdai. Vizualinis renginio apipavidalinimas. Renginyje naudojamos techninės priemonės. Pasiruošimas renginiui. Renginio vedėjai. Renginio eiga. (. ( 5min. (. ( Tekstai 5 min Pristatymas ( 3min. (. ( 6min. (. ( 10min max Andrius. (. ( 4min. (. ( 6min Klausimai – 2min. Padėkos raštams 6 min. (. ( 5min. ) Andrius.


Vizualinis renginio apipavidalinimas. Salė, viduryje scena, salės gale sudėti stalai su maistu, salėje sudėti suolai, kur sėdės svečiai.

Renginyje naudojamos techninės priemonės. Multimedija, mikrofonai, muzikos įrašai, garso stiprinimo aparatūra, šviesos.

Renginio vedėjai. 2 vedantieji – Andrius ir Giedrė.

Iki 18 val. renkasi svečiai, dalyviai. Kol visi renkasi į salę, prie įėjimo rodoma paroda apie tautinį paveldą.

18 val. Renginio pradžia – oficiali dalis. Renginys pradedamas „Senamiesčio polka“- tai pasisveikinimo šokis, šoka Lietuvių liaudies šokių grupė „Žilvinas“.

Baigiantis šokiui scenoje pasirodo renginio vedėjai. (Teatralizuotas įėjimas – „Žilvino“ šokėjai įneša Giedrę, o šokėjos už parankių atsiveda Andrių.

Andrius: Sveiki atvykę į „Vakarušką 2014“Andrius: Šiuo renginiu norime paminėti šokių studijos „Žingsnis“ 15 – os metų gimtadienį. Šio renginio metu mes ne tik švęsime, tačiau ir supažindinsime jus su tradicinių šokių vakaronių kultūra, tradicijoje glūdinčias ir šiandien aktualias vertybes – norą išreikšti save, susipažinti ir bendrauti. Dabartis neatsiejama nuo praeities, todėl pagrindinis šio vakaro tikslas kartu paminėti „Žingsnio“ 15 – os metų gimtadienį ir parodyti, jog tradiciniai ir šiuolaikiniai šokiai yra suderinami. Visais laikais žmonės norėjo ir nori linksmintis. Keičiasi tik pasilinksminimų forma. Norint, jog šie siekiai būtų įgyvendinti, buvo neapseita be pagalbos.

Giedrė: O dabar kviečiame visus atidžiai pažiūrėti į ekraną.

Andrius: Sienos dreba, grindys triuška, tad pradėkim vakarušką. Visus kviečiame žaidimui – „Bitelė“ ir plojimais pasitikime Gargždų liaudiškų dainų ir šokių ansamblį „Minija“.

Andrius: taip, pamenu, tada savo pirmajį šokį šokau su gražiausia mergaite mokykloje, susipažinome šokant šokį „Oira“, man jis labai patiko.

Giedrė: Andriau, kviečiu tave prisiminti šį šokį, o nemokantiems – išmokti, tai padaryti padės tautinių šokių ir dainų ansamblis „Žilvinas“ su šokiu „Oira“.

  • Pedagogika Scenarijus
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1588 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Organizacijos įmonės gimtadienio scenarijus
    10 - 5 balsai (-ų)
Organizacijos įmonės gimtadienio scenarijus. (2016 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-imones-gimtadienio-scenarijus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 11:13
×