Organizacijos išorinių galimybių ir pavojų analizė referatas


Įvadas. Darbuotojo lūkesčiai. Darbo kokybė ir motyvacija dirbti. Nuolatinis augimas. Saugi, pasitikėjimu grindžiama aplinka. Darbuotojų poreikiai. Poreikių tenkinimas. Turinio ir proceso teorijos. D. C. McClellando poreikių teorija. Išvados. Literatūra.

Trumpai pagrindžiamas organizacijos pasirinkimas (pagrindžiamas jos vaidmuo plėtojant šalies ūkį) ir atskleidžiamas pasirinktos organizacijos veiklos valdymo analizės ir jos tobulinimo aktualumas, apibrėžiamas darbo tikslas ir jo įgyvendinimo uždaviniai.

Įmonė siekia nuolat tobulėti, jai labai svarbios inovacijos bei išorės aplinkos pavojų analizė.

Referato tyrimo objektas. Darbuotojo lūkesčiai ir poreikiai.

Referato tikslas. Atlikus mokslinės literatūros analizę, atskleisti darbuotojo lūkesčius ir poreikius.

Darbo uždaviniai:

Aptarti darbuotojo lūkesčius.

Identifikuoti darbuotojo poreikius.

Darbuotojai yra kiekvienos organizacijos pagrindas. Jei vadovas sugeba suburti motyvuotų žmonių komandą, tai jau yra pirmas teisingas įmonės žingsnis sėkmės link. Kaip ir kiekvienas iš mūsų, darbuotojas einantis į darbą tikisi ne tik duoti, bet ir gauti. Ir tai nėra susiję tik su atlyginimu. Darbuotojai turi savus lūkesčius, kurių supratimas ir įvertinimas leidžia vadovui geriau pažinti savo darbuotojus bei sėkmingai kartu bendradarbiauti.

2.3 Saugi, pasitikėjimu grindžiama aplinka

3.3 D.C.McClellando poreikių teorija

Išanalizavus darbuotojo lūkesčių teoriją, galima teigti jog kiekvienas darbuotojas tikisi darbo kokybės, aiškiai suformuluotų tikslų, nuolatinio augimo ir motyvacijos tobulėti bei saugios ir harmoningos darbo aplinkos.

Išanalizavus kelis skirtingus darbuotojų poreikių modelius, geriausiai viską apibendrina mokslininko D. C. McClellando poreikių teorija. Anot jo, svarbiausi poreikiai yra trys: valdžios poreikis, laimėjimų poreikis ir narystės poreikis.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 56 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2561 žodžiai)
  • Universitetas
  • Yonce
  • Organizacijos išorinių galimybių ir pavojų analizė referatas
    10 - 8 balsai (-ų)
Organizacijos išorinių galimybių ir pavojų analizė referatas. (2015 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-isoriniu-galimybiu-ir-pavoju-analize-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:32
×