Organizacijos kultūra Tele2


Įvadas. Uab „tele2“ organizacijos kultūra. Tyrimo metodika. Tyrimų rezultatai ir jų aptarimas. Išvados. Priedas.

Išsiaiškinus kieno vertybėmis labiau vadovaujamasi „Tele2“ įmonėje, devintu klausima siekta sužinoti kokias idėjas savo vertybėse deklaruoja „Tele2“ įmonė.

Suvedus respondentų duomenis matome, kad „Tele2“ įmonėje didžiausios vertybės yra teikti pačias kokybiškiausias paslaugas (45%), būti vieninga komanda (27%) ir siekti užsibrėžtų tikslų (28%).

Analizuojant 10 paveikslą matyti, kad „Tele2“ organizacija laikosi tradicijų ir kartu švenčia šventes, taip manė 97% respondentų. Švenčių šventimas bei tradicijos stiprina vieningumą organizacijoje ir padeda bendradarbiam geriau susipažinti vieniems su kitais. Kad „Tele2“ nekuria tradicijų ir nešvenčia, pažymėjo vos 3 % dalyvavusių respondentų.

Išsiaiškinus, kad „Tele2“ organizacija laikosi tradicijų ir kartu švenčia šventes, vienuoliktuoju klausimu buvo paklausta kokių tradicijų laikomasi „Tele2“ įmonėje.

Iš paveiksle pateiktų duomenų matome, jog 47% respondentų teigia, kad vyksta žiemos šventiniai renginiai, 31% teigia, kad švenčiami darbuotojų gimtadieniai, 12%, kad renkami geriausi metų darbuotojai ir 10% teigia, kad be šių tradicijų ir švenčių taip pat švenčiamos ir kitos. Galima daryti išvadas, kad organizacija stengiasi laikytis tradicijų ir nori, kad nuo jų neatsiribotų darbuotojai.

Toliau anketoje buvo norima sužinoti respondentų, kuriuos veiksnius, turinčius įtakos organizacijos kultūrai, labiausiai jie norėtų keisti.

Atlikus darbuotojų nuomonių tyrimą, galima pastebėti, kad didžioji dalis respondentų, labiausiai „Tele2“ organizacijoje norėtų keisti tarpusavio santykius (38%) bei organizacijos vertybes ir nuostatas (31%), todėl būtų galima teigti, kad darbuotojai norėtų daugiau bendrauti su vadovybe. Tik 6% apklaustųjų atsakė, kad reiktų keisti tarpusavio santykius su bendradarbiais, tai rodo, kad darbuotojai tarpusavyje gerai sutaria ir vieni kitais pasitiki.

Tryliktuoju klausimu respondentų prašyta atsakyti, kodėl įmonei reikalinga organizacijos kultūra.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (1568 žodžiai)
  • Marijus
  • Organizacijos kultūra Tele2
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacijos kultūra Tele2. (2013 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-kultura-tele2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:22
×