Organizacijos kūrimas


Organizaciju kurimas. Imones kulturos apibudinimas. Organizaciju kurimas priezastys. Įmonės įvaizdžio kūrimo principai ir metodai. Poreikiu, kuriuos verslo kurejai. Verslo kurimo kursinis darbas gaminys a. Poreikių, kuriuos verslo kūrėjai siekia patenkinti, aprašymas. Poreikiai kuriuos verslo kūrėjai siekia patenkinti. Organizacijos veiklu atlikimo grafiko sudarymas. Ivaizdzio kurimo metodai.

Įvadas. Organizacijos idėjų pristatymas. Organizacijos idėjų palyginimas ir atranka. Atrinktos organizacijos idėjos charakteristika esmė,patrauklumas,simbolinis pavaizdavimas. Poreikių,kuriuos verslo kūrėjai siekia patenkinti,aprašymas. Organizacinės aplinkos analizė. Tiesioginės aplinkos analizė. Netiesioginė aplinkos analizė. Organizacijos kūrimas. Verslo organizacijos formos parinkimas. Organizacijos vertybių bei kultūros aprašymas. Planavimo sprendimai. Organizacijos vizijos, misijos aprašymas. Pagrindinio organizacijos tikslo nustatymas. Organizaciniai sprendimai. Organizacijos personalo apibūdinimas. Valdymo stiliaus ir valdymo metodų parinkimas. Organizacinės valdymo struktūros sukurimas. Vadovavimo sprendimai. Motyvavimo priemonių taikymas. Darbuotojų ugdymo priemonių numatymas. Kontrolės sprendimai. Organizacijos veiklų atlikimo grafiko sudarymas (gant‘o diagramaKontrolės metodai produkto (paslaugos) kokybės užtikrinimui. Išvados. Literatūra.


Steigiant įmonę yra daug sprendimų, kuriuos privalo žinoti įmonės kūrėjas ir taisyklių, kurių jis turi laikytis, kuriant savo įmonę . Valdymo sprendimų priėmimas– tai vienas esminių vadovų, kaip specifinės personalo kategorijos, veiklos elementų. Vadovo sugebėjimas priimti valdymo sprendimus nulemia sėkmingą organizacijos funkcionavimą ir vystymą.

Įmonė yra apibūdinama, kaip gaminanti produkciją arba teikianti paslaugas techniniu, organizaciniu ir ūkiniu požiūriu vientisa sistema. Šiuolaikinė įmonė dažniausiai turi filialus kituose miestuose ar užsienyje, kurie dažnai veikia labai savarankiškai. Todėl įmonė yra vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas nustatyta tvarka tam tikrai komercinei ūkinei veiklai. Verslo įmonės yra kuriamos siekiant įvairių tikslų. Dažniausia įmonės kūrimo priežastis – pelno siekimas, siekiant užsitikrinti gyvenimo šaltinį. Prieš steigiant įmonę svarbu išanalizuoti prekės reikalingumą rinkoje, įvertinti konkurenciją jose bei numatyti savo verslo perspektyvas ateityje. Visais atvejais turi būti priimtas pats efektyviausias ir optimaliausias pasirinkimas, nes tik tuomet organizacija pasieks norimų ir siekiamų rezultatų.

Norint kurti asmeninį verslą, reikia turėti originalią idėja ir didelį norą ją įgyvendinti. Mūsų gaminio idėja susijusi su muzika. Visame pasaulyje muzikos industrija yra pelningiausias verslas, todėl tikėtina, kad gaminio susiejimas su muzika sąlygos didelę paklausą. Nusprendėme kurti įmonę “FreeM“ dar ir todėl, kad pačios labai mėgstame klausytis savo mėgstamos muzikos ir kiekvieną dieną pastebime daugelį žmonių su ausinuku rankose. Įvertinus dabartinę situaciją, supratome,kad galėtume palengvinti padėtį įsteigdamos stilingą rūbą su įmontuotomis ausinėmis , didžiausias privalumas be abejonės yra tai, kad ausinės bus valdomos bluetooth ryšiu. Dabartinę šios šakos analizę vertiname labai perstektyviai.

Mūsų įmonės pagrindinis tikslas – pagaminti puikų, išskirtinį gaminį, kuris sugebėtų patenkinti net ir išrankiausių pirkėjų poreikius. Šiame darbe pristatysim visą informaciją apie mūsų pasirinktą verslo idėją ir jos įgyvendinimą. Kruopšiai pateiksime visų verslo idėjų pristatymą ir atranką, jų charakteristiką, aptarsime organizacinės aplinkos analizę, jos kūrimą, išanalizuosime organizacinius sprendimus. Taip pat šio darbo uždavinys yra įvardinti vadovavimo ir kontrolės sprendimus,o pabaigoje pateikti išsamias darbo išvadas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 109 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (5738 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aida
  • Organizacijos kūrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacijos kūrimas. (2012 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:27
×