Organizacijos personalo valdymo analizė


Organizacijos pristatymas. Bendrų organizacijos PV tikslų politikos aptarimas. Organizacijos PV subjekto ir jo įtakos politikai aptarimas. Išvados.

Kaip ir kiekvienoje įmonėje, taip ir „Kretingos maistas“ dažnai iškyla pačių įvairiausių problemų, susijusių su darbuotojais, todėl šioje skiltyje trumpai bus aprašytas vienas iš jų.

Štai viena darbuotoja, kuri įmonėje dirbo jau 6 metus ir yra iš tiesų gera specialistė karštų patiekalų gamybos srityje, pradėjo vis dažniau konfliktuoti su kitais virtuvės darbuotojais. Buvo kalbama ir bandoma spręsti problemą atskirai ir su darbuotoja, taip pat ir su visu virtuvės kolektyvu, tačiau kuo toliau, tuo labiau dažnėjo nesutarimai, kas išties neigiamai atsiliepė visai virtuvės veiklai.

Nenorint atsisakyti ilgą laiką įmonėje pradirbusios geros darbuotojos ir išties kompetetingos specialistės, personalo specialistas bendrai su padalinio vadovu rado išeitį – perkelti šią darbuotoją į kitą padalinį, o iš kito padalinio atkelti kitą šios srities specialistą. Iš tiesų sprendimas buvo labai geras, kadangi juo buvo patenkintos abi pusės ir tokiu būdu buvo geranoriškai išspręsta kebli situacija, kuri neigiamai veikė visos įmonės socialinį klimatą.

Įmonės visa personalo valdymo politika remiasi vakarietišku požiūriu, kurio esmė – žmogus yra ne tam tikra samdoma darbo jėga, bet ypatingas organizacijos išteklius, kuriam reikia skirti ypatingą dėmesį.

“Kretingos maistas” personalo valdymo subjektas: vadovai + „nuosavi“ personalo valdymo specialistai + vyr. padavėjai

  • Marketingas Analizė
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (2401 žodžiai)
  • Ginte
  • Organizacijos personalo valdymo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Organizacijos personalo valdymo analizė. (2014 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-personalo-valdymo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:39
×