Organizacijos sėkmės rodikliai referatas


Įvadas. Veiklos sėkmingumo kriterijai. Efektyvumo, veiklumo ir našumo sąveika. Pelningumas sėkmės rodiklis? Organizacijos valdymo principai lemiantys organizacijos sėkmę. Pažinti savo vartotojus ir konkurentus. Gamybos proceso padalijimas į operacijas ir jų sujungimas į srovines linijas. Pasiruošimo ir paleidimo laikas. Prekes gaminti ir pristatyti vartotojui patogiais kiekiais. Mažinti tiekėjų skaičių, turėti kelis patikimus tiekėjus. Visuotinės kokybės principas. Sutvarkyti darbo vietą. Darbuotojų meistriškumas ir kvalifikacija. Fiksuoti gaminamos produkcijos kiekį ir kokybę. Problemas turi spręsti patys vykdytojai. Išlaikyti ir tobulinti dabartinę įrangą bei personalą. Įsigyti paprastus, paslankius įrenginius. Automatizuoti tuos gamybinius procesus, kurie yra pakankamai pastovūs. Patartina turėti keletą įrengimų, gamybinių ląstelių, srovinių linijų kiekvienam produktui, paslaugai ar klientui. Stengtis nuolat tobulėti. Išvados. Literatūros sąrašas.

Organizacijos skiriasi viena nuo kituos savo veiklos pobūdžių, dydžių, organizacijos sėkmės rodikliais, bet kiekvienos organizacijos vadovas stengiasi kuo labiau padidinti savo organizacijos sėkmę. Kai kuriems pavyksta, nors jiems tiesiog sekasi, kai kurių organizacijos žlunga.. Bet yra ir tie kuriems sekasi, nes jie žino kaip padidinti organizacijos naudingumą, veiklumą, efektyvumą, pelningumą – kurie ir sudaro organizacijos sėkmės rodiklius. Organizacijoms, siekiančioms ilgalaikės sėkmės, būtini: aiškiai apsibrėžtas tikslas, krypties suvokimas ir žinios apie resursus, kurių prisireiks rytoj. Bet kas tai? Ką reiškia šie žodžiai? Kokiu organizacijos valdymo principų reikia laikytis tam kad organizacijos veikla būtų sėkmingą?

Tikslas

Šiuo darbo tikslas išnagrinėti organizacijos sėkmės rodiklius, bei organizacijos valdymo principus kurie juos, bei apibrėžti sėkmės komponentus.

Uždaviniai

Iškeliami tokie uždaviniai:

1.Apibrėžti organizacijos sėkmės rodiklius.

2.Išaiškinti ar pelnų galima išreikšti organizacijos sėkmė.

3.Išnagrinėti valdymo pricipus, kurie turi didelė svarbą organizacijos sėkmei.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2463 žodžiai)
  • Kristis
  • Organizacijos sėkmės rodikliai referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacijos sėkmės rodikliai referatas. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-sekmes-rodikliai-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:52
×