Organizacijos strategija


Strategija kursinis. Organizacijos struktura stumbras. Organizacines strategijos. Organizacijos strategija ir organizacijos struktūra.. Matricine organizacija isvados. Organizacinė strategija. Organizacijos strategija ir struktura. Organizacines strukturos keitimas. Matricine organizacija. Speros strategija ir struktura.

Įvadas. Organizacijų struktūros. Organizacinės struktūros ir jų pobūdis. Orientacija į procesą. Orientacija į projektą. Projekto proceso charakteristikos. Matricinė ir hibridnė organizacijos struktūra. Centralizuota ir decentralizuota organizacijos struktūra. Perėmimo planavimas. Kompensacija. Fiksuota kintamoji kompensacija. Kiekybinė prieš kokybiškai suformuluotą kompensaciją. Individualūs prieš kompanijos veiklos rezultatus. Augimas ir organizacijos plėtra. Išvados.

Tirdama, kurios organizacinės strategijos yra tinkamiausios, įmonė turi siekti neleisti savo einamosioms organizacinėms struktūroms ir darbuotojų ištekliams diktuoti strateginio planavimo procesų metodą ir rezultatus. Organizacinė struktūra turi būti sudaryta iš padėčių ir funkcijų, bet be atskirų vardų, nebent pačioje pradžioje, tam, kad įsitikinti, jog sprendimai buvo priimami ne vieno žmogaus kuriuo organizacija gal būt net nepasitiki, o visų įmonės darbuotojų. Vyresnysis personalas turi iš pradžių suprojektuoti idealią organizacinę struktūrą, kuri įgalins kompaniją atlikti jos misiją ir viziją ir būti efektyvia rinkose, tai produktas ar paslaugos dalys ir jos pasirinkti pramoniniai vaidmenys. Šis idealas turi būti palygintas su kompanijoje egzistuojančia struktūra tam, kad identifikuoti tarpus ir vaizduoti kelią į optimalią organizacinę struktūrą. Urmas ir greitas organizacinis pakeitimas gali būti trūkdantys arba duodantys priešingus rezultatus kompanijos sekmei ir tai gali patarti kokius žingsnius reikia žengti, kadangi kompanija pereina iš savo einamosios valstybės į optimalią.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (5931 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raminta
  • Organizacijos strategija
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacijos strategija. (2012 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-strategija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 21:21
×