Organizacijos strateginių tikslų įgyvendinimas


Tez tour imones darbas. Tez tour atsiradimas. Tez tour imones tikslai. Kelions organizatoriai tez tour mokslo darbai. Strateginis veiklos planas tez tour. Tez tour strateginis planas. Operatyviniai tikslai pavyzdziai. Tez tour imones socialinis atsakingumas. Turizmo imones operatyviniai tikslai. Strateginiai tikslai ir uždaviniai.

Įvadas. Užtikrinti teikiamų kelionių paslaugų kokybę, pateikti platų asortimentą, kokybiškai aptarnauti klientus. Kelionės paketo kokybės ir kontrolės programa. Išvados. Uab „tez tuor“ ne tik organizuoja savo darbuotoju kasmetinius mokymus, tobulinimosi kursus, bet ir dalyvauja svarbiose parodose ne tik lietuvoje bet ir užsienyje. Tikslas ne tik platinti savo siūlomas paslaugas bet ir susirasti nauju partnerių kitose šalyse.

Tez tour – tai nuo 1994 m.  sėkmingai dirbantis tarptautinis kelionių organizatorius, vienijantis net 20 tarptautinių kompanijų.

Tez tour – progresyvi įmonių grupė. Sutinkančiąsias atstovybes kiekvienoje šalyje turintis tez tour rūpinasi keleivių pervežimais ir ekskursijomis turistų poilsio metu, o kelionių rezervacijos tarnyba kuruoja kambarių užsakymus viešbučiuose.

 betarpiško darbo poilsio šalyse principai įgalina tez tour rūpintis savo klientais visos kelionės metu ir pasiūlyti jiems komfortiškas atostogas su nepamirštamais įspūdžiais.

Tez tour sėkmės pagrindas - tarptautinės įmonių grupės potencialas, leidžiantis skraidinti didžiulius keliautojų srautus iš daugelio europos šalių. Turimi derybiniai pranašumai suteikia galimybę operatyviai reaguoti į besikeičiančius rinkos ir vartotojų poreikius bei pasiūlyti ypač konkurencingas kainas. Tarptautinis kelionių organizatorius tez tour sėkmingą savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2003 m. Nuo to laiko tez tour organizuojamų kelionių skaičius kasmet sparčiai auga – 2007 m.   tez tour pasitikėjo daugiau kaip 65 000, o 2008 m. - beveik 100 000 Lietuvos turistų. Tez tour įdiegė naują technologinį žingsnį Lietuvos turizmo rinkoje – nuo šiol keliones bus galima išsirinkti ir įsigyti internetu. Kompiuterinė sistema leis būti arčiau vartotojų ir jų poreikių. Tai ne tik siekis vystyti ir pritaikyti naujausias informacines technologijas bei skatinti turizmo plėtrą, bet ir suktez tour Lietuva  pagrindinis ofisas yra vytenio g. 50, vilniuje. Šiuo metu vilniuje esančiame tez tuor ofise dirba penkiolika darbuotojų: direktorius, direktoriaus pavaduotojas, buhalterė, marketingo vadovė, marketingo vadybininkė, - rezervatorės, -kelionių agentai, programuotojas. Darbuotojų, dirbančių ofise skaičius kinta, nes kelionių vadovų - gidų darbas yra sezoninis.

Uab tez tuor aplinka, palanki plėtoti verslą. Išskirti apibrėžtą tikslinę rinką yra sudėtinga, nes kelionių operatoriaus tez tuor paslaugomis naudojasi įvairaus amžiaus ir socialinės padėties žmonės. Tokį neapibrėžtumą lemia, plati pasiūla, aukšta paslaugų kokybė ir lanksti mokėjimo sistema.

Palankių sąlygų aplinkoje atsiradimas, suteikia įmonei galimybę didinti klientų skaičių ir gerinti paslaugų kokybę. Visos išnagrinėtos aplinkos ženkliai įtakoja UAB tez tuor ir padeda plėsti įmonės veiklą.

Uab tez tuor ne tik organizuoja savo darbuotoju kasmetinius mokymus, tobulinimosi kursus, bet ir dalyvauja svarbiose parodose ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (812 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Organizacijos strateginių tikslų įgyvendinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Organizacijos strateginių tikslų įgyvendinimas. (2011 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-strateginiu-tikslu-igyvendinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:47
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo