Organizacijos UAB Lankava analizė


Įvadas. Organizacijos vidinės aplinkos veiksniai. Organizacijos išorinės aplinkos veiksniai. Išvados. Literatūra.


Taip pat teikiamos šios paslaugos: PVM grąžinimas Tax Free, stiklų ir veidrodžių pjovimas, prekyba išsimokėtinai, prekių pristatymas, įrankių nuoma, sodo ir daržo technikos remontas, MDP ir PVC palangių pjaustymas, durų ir plastikinių langų matavimas ir montavimas, dažų ir dekoratyvinio tinko spalvinimas, žaliuzių, roletų matavimas ir montavimas, medžiagų poreikio skaičiavimas, prekių užsakymai iš katalogų, elektrinių darbo įrankių taisymas, didmeninė prekyba, profesionalus konsultavimas.

Koks organizacijos dydis? Kas yra organizacijos savininkas? Kokia organizacijos akcinio kapitalo struktūra?

UAB Lankava 2017 – 02 – 24 dieną dirbo 110 darbuotojų, įmonė turi parduotuvių Alytuje, Vilniuje, Simne, bei Dauguose. Mantas Karalius yra įmonės vadovas.

Kas yra misija? Šūkis išreiškiantis organizacijos paskirtį ir vertybės. Lankavos misija - Statybinių ir remonto medžiagų tiekėjas Nr. 1 Pietų Lietuvoje.

UAB Lankava tikslas: *Visada nauda klientui *Gera vieta dirbti *Pelningai dirbanti įmonė

Lankavos uždaviniai: siekti naudos klientui, dirbti pelningai, užtikrinti, kad ši parduotuvė būtų gera vieta dirbti.

UAB Lankava planai: tikslas, misija, vizija, uždaviniai. Visa tai ir yra planai.

Kokia yra organizacijos valdymo formali struktūra? Kokios egzistuoja neformalios struktūros?

Kokie gaviniai (gaminiai) reikalingi organizacijos produktui (paslaugoms) sukurti, kokios gavinių (gaminių) charakteristikos?

UAB Lankava turi platų asortimentą, todėl jų gaminiams sukurti reikalinga daug skirtingų produktų: medienos, metalo, gipso, kartono, plastiko ir daug įvairių kitų.

Kokios priemonės reikalingos produktams pagaminti (paslaugoms teikti) ir kokios priemonių techninės charakteristikos (apibūdinkite techniką, įrangą, ....)?

Kadangi gaminamos įvairios statybinės medžiagos, tai kiekvienai iš medžiagų naudojamos skirtingos priemonės, tačiau neradau kokias priemones naudoja UAB „Lankava“. Todėl charakteristikos taip pat neparašiau.

Kiekvienas produktas yra pagaminamas su tam tikru įrenginiu, vėliau visi produktai yra patikrinami, po to supakuojami ir paruošiami pardavimui.

Geras pavaldinys yra tas, kuris: daro viską, kad atliktų užduotį, vykdo įsipareigojimus, yra drąsus, novatoriškai sprendžia problemas, atidus ir nereikalaujantis daug priežiūros.

Kaip ir už ką skatinami žmonės: darbo užmokesčiu, premijomis, pagyrimu už gerą darbą, už lojalumą, už planų viršijimą?

Norą ilgai ir ištikimai dirbti įmonėje, siekti karjeros ir tobulėti, stiprina darbuotojų motyvacinės priemonės, taikomos „Lankavoje“: visų socialinių garantijų suteikimas, laiku mokamas darbuotojo kompetenciją atitinkantis atlyginimas, darbo užmokesčio skaičiavimo programa, priklausanti nuo skyriaus rezultatų, darbuotojų skatinimas priedais bei premijomis už planų įvykdymą bei viršijimą, darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe, pakeliui į darbą ir iš jo, kvalifikacijos kėlimas: seminarai, profesiniai kursai, karjeros galimybės įmonėje (pardavėjas-vadybininkas-vadovas), specialūs pasiūlymai „Lankavos“ prekių įsigijimui, kalėdinė šventė įmonės darbuotojams, sporto salės, baseino nuoma, krepšinio, teniso turnyrų rengimas, kasmetinis nemokamas skiepijimas nuo gripo, piniginė pašalpa mirus šeimos nariui, pašalpa už darbuotojo šeimos pagausėjimą, vienkartinė premija už dešimties metų stažą įmonėje.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2314 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerda
  • Organizacijos UAB Lankava analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacijos UAB Lankava analizė. (2017 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-uab-lankava-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 04:32
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!