Organizacijos vadovo darbo organizavimas


Organizacijos vadovo darbo organizavimas. Vadovas. Tai žmogaus, kuris vadovauja tam tikros firmos. Vadovo savybės. Gebėjimas komunikuoti (vadovui būtina mokėti aiškiai bendrauti, išsakyti tikslus, kurti grįžtamąjį ryšįAnalitinis mąstymas. Geba analizuoti situaciją ir pagal gautus rezultatus pateikti rekomendacijas. Taktiškumas. Žino, kada koks žingsnis bus geresnis. Diplomatiškumas. Svarbu, kad darbuotojai liktų patenkinti, net jei jų idėjos nepanaudojamos. Darbo organizavimas yra darbo. Svarbiausi organizavimo elementai yra žmogus ir jo darbas. Waze. Tai programa realiu laiku rodanti eismo sąlygas ir situaciją keliuose. „Waze“ yra išmanioji navigacija. „Bitė Lietuva“ tapo Vilniaus prisijungimo prie „Waze“ programėlės iniciatore. Svarbu tai, kad visos įmonės gali talpinti į „Waze“ informaciją reikalingą apie planuojamus remontus. Autodaktaras. Internetinė sistema, jungianti automobilių servisus ir žmones. Paprasta naudotis ir didelė nauda. Sistema prašo užregistruoti automobilio gedimą arba gedimo simptomus. Mokestis už paslaugas? Autodaktaro paslaugos yra visiškai nemokamos.


Gebėjimas komunikuoti (vadovui būtina mokėti aiškiai bendrauti, išsakyti tikslus, kurti grįžtamąjį ryšį);.

Tai programa realiu laiku rodanti eismo sąlygas ir situaciją keliuose.

Sistema prašo užregistruoti automobilio gedimą arba gedimo simptomus; Virš 50 partnerinių autoservisų gauna Jūsų užklausą; Jų pasiūlymus gaunate į savo el. Paštą, kada, kur ir už kiek gali būti sutaisytas gedimas; Užklausą išsiūsti užtrunka apie 2 minutes.

Autodaktaro paslaugos yra visiškai nemokamos; Sutaupote laiko negaišdami jo važinėdami po atsitiktinius servisus; Gaunate aiškius nurodymus iš servisų.

  • MS PowerPoint 2347 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (413 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Organizacijos vadovo darbo organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Organizacijos vadovo darbo organizavimas. (2018 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-vadovo-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 23 d. 12:44
×