Organizacijos valdymas (2)


Įvadas. Problemų ir inovacijų analizė. Problemų. Inovacijų. Verslo plano rengimas. Organizacijos „Ranga“ steigimas ir vidinės aplinkos analizė. 7-S modelis. Makro aplinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Ssgg analizė. Išvados.


Problemų ir inovacijų analizė: Šioje dalyje pateikta 20 problemų ir 20 inovacijų, kurios gali būti pritaikytos statybų pramonėje.

Verslo plano rengimas: Šioje dalyje pateikiami sudaryti verslo modeliai, 10 inovacijų.

Organizacijos steigimas ir vidinė analizė: Šioje dalyje pateikiami dokumentai organizacijos steigimui, aprašoma ir analizuojama organizacija.

Darbo struktūros apimtis: Darbą sudaro įvadas, 4 dalys dėstymo, išvados.

Ši sritis viena iš pavojingiausių, kur galima labai rimtai ar net mirtinai susižeisti.

Dažnai statybose svarbiausia - greitis, o antroje vietoje lieka kokybė.

Dažnai pasitaiko, jog inžinieriai ir architektai daug daugiau laiko praleidžia prie nereikšmingų dalykų.

"Lifewall" ekologiškos plytelės. Ant tų plytelių, turinčių specialią drėkinimo sistemą, galima pasodinti įvairių augalų.

Organizacija “Ranga” yra uždaroji akcinė bendrovė, jos steigimo dokumentai ir įstatai pateikiami darbo prieduose. Įmonė gamina termoizoliacinę medžiagą iš avies vilnos.

Vizija - būti patikimais ir geriausiai vertinamais termoizolicinės medžiagos gamintojais Lietuvoje, o gal net ir užsienio rinkose.

Darbo užmokesčio kitimas lemia vartotojų turimas asmenines pajamas, kuo didesnis atlyginimas tuo daugiau vartotojas gali sau leisti.

Minimalus darbo užmokestis šiuo metu yra 380 eurų, tačiau nuo 2018 m. sausio 1 d. pakils iki 400 eurų.

Kuo daugiau vartotojai uždirba tuo labiau gali sau leisti įsigyti termoizoliacinę medžiagą iš avies vilnos.

Lietuvoje pragyvenimo išlaidų rodiklis yra vienas iš didžiausių. Kuo didesnes išlaidas patiria vartotojai, tuo mažiau jie gali sau leisti.

Kuo didesnis nedarbo lygis šalyje, tuo mažesnė žmonių perkamoji galia, o nuo jos priklauso, kiek klientų turėsime.

Kuo mažiau žmonių įsigyja termoizoliacinę medžiagą iš avies vilnos, tuo sunkiau joms išgyventi ir įkurti naujoves.

Nors kainos kyla ir išlaidos vis didėja, tačiau daugelis vis tiek dėl savo ar šeimos gerovės, renkasi ekologišjus produktus.

Atliekų tvarkymą Lietuvoje reglamentuoja Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos įstatymas, Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymas;Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymas ir kt.

Kuo didesnis tokių įstaigų skaičius, tuo mūsų įmonei geriau. Didelis skaičius tokių įmonių sukuria didesne paklausą termoizoliacinei medžiagai

Po dvejų metų iš eilės fiksuotos metinės defliacijos 2016 m. Lietuvoje užfiksuota metinė 1,7 procento infliacija.

Didindami kainas uždirbsime daugiau pelno, tačiau galime prarasti dalį vartotojų, todėl jiems reikės priemonės kuri pritrauktų naujų klientų. Ta priemonė bus mūsų kuriamas produktas - termoizoliacinę medžiaga iš avies vilnos.

Dauguma seka mada, daugiausia susidomėjimo kelia veiksniai, prekes ar paslaugos apie kurias garsiai ir plačiai šnekama, naudojasi garsūs žmonės. Tai pritrauks daugiau klientų.

  • Microsoft Word 907 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (2419 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zygimantas
  • Organizacijos valdymas (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacijos valdymas (2). (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-valdymas-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 17:19
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo