Organizacijos valdymo aspektai pasirinktoje įmonėje UAB „PAROC“


Įvadas. Organizacijos valdymo sistema. Personalo klasifikavimas. Valdymo tipai ir metodai. Vadovavimo stilius. Formalios ir neformalios grupės. Veiklos organizavimas. Įgaliojimų darbuotojams suteikimas. Stresų valdymas. Strateginis planavimas. Įmonės UAB „PAROC“ kaip organizavijos pristatymas. Organizacijos valdymo struktūra, tipas, pasirinktos organizacijos darbuotojai valdantys ir valdomieji(valdymo struktūros schema pridėta kaip priedasPasirinktos organizacijos produktui sukurti reikalingi gaviniai jų charakteristikos. Pasirinktos organizacijos produktų gamyba ir gavimo ciklas. Organizacinė ir veiklos struktūra. Keli pasirinktos organizacijos produktai ir jų pagrindinės charakteristikos. Bendroji aplinka (PESTPolitinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Technologinė aplinka. Specifinė aplinka. Vartotojai. Tiekėjai. Planavimas. Organizavimas. Skatinimas. Kontrolė. Organizacijos valdymo problema. Išvados. Literatūros sąrašas.

Taigi savo darbe teorine prasme apžvelgiau organizacijų valdymo principus ir kaip tie principai vykdomi mano pasirinktoje organizacijoje UAB „PAROC“. Daugeliu aspektų pasitinkta įmonė yra stipri organizaciniame valdyme, tačiau visada galima įžvelgti tam tikrų trūkumų. Mano pasirinkta problema darbo jėgos įvairovė, tai problema ypač besivystanti tarptautinėse organizacijose, o kadangi „PAROC“ įmonė turi savo filialų daugelyje šalių ši problema gali būti aktuoli šiai organizacijai. Tačiau kiekviena problema turi sprendimo būdų, kelis iš jų aš pateikiau.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 210 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (6688 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aleksandras
  • Organizacijos valdymo aspektai pasirinktoje įmonėje UAB „PAROC“
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacijos valdymo aspektai pasirinktoje įmonėje UAB „PAROC“. (2014 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-valdymo-aspektai-pasirinktoje-imoneje-uab-paroc.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:44
×