Organizacijos veiklos analizė Duomenų srautų diagramos Kavinė


Informatikos praktikos ataskaita. Įvadas. Organizacijos pavadinimas. Grafinis veiklos modelis. Pagrindinė veiklos funkcija. Pasirinkta veiklos sritis „Aptarnavimas“. Probleminė sritis. Duomenų srautas „Užsakymas“. Duomenų srautas „Informacija apie prekių kiekį“ + „Produkų informacija“. Duomenų srautas „Čekis“. Duomenų srautas „Prekės“.


Darydamas šį praktini darbą bandysiu atnaujinti ir patobulinti savo žinias apie duomenų srautų diagramas, įsigilinti į įmonės veiklą bei argumentuotai nustatyti probleminę organizacijos veiklos sritį.

Kavinė UAB „Skanukas“. Tai smulki kavinė, kurioje galima paragauti tradiciškų lietuviškų patiekalų bei atsigaivinti alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais. Ši kavinukė neturi savo internetinės svetaines taip pat iš šios įmonės negalima užsisakyti patiekalų į namus ar į kitą vietą.

Pavaizdavau grafinį veiklos modelį, kad geriau suprasti įmonės veiklą.

Šis procesas priima užsakyma iš aptarnavimo proceso ir jam persiunčia pagamintą užsakymą, t.y. pagamintus patiekalus, kuriuos užsakė klientas.

Šis procesas duoda užsakyma gamybos procesui, priima pagamintus patiekalus ir perduoda juos klientui. Taip pat šis procesas priima mokestį už užsakymą iš kliento.

Viena iš didžiausių problemų yra lėta prekyba. Klientas negali užsisakyti patiekalų į namus, darbą ar kitą vietą nes kavinukė neturi jokios internetinės svetainės. Internetinė svetainė padėtų ir su prekyba, ir su reklama.

Organizacijos veiklos analizė Duomenų srautų diagramos Kavinė. (2015 m. Birželio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/organizacijos-veiklos-analize-duomenu-srautu-diagramos-kavine.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:09