Organizacijos veiklos kokybės tobulinimo sprendimai remiantis darnaus vystymosi principais


Įvadas. Įmonių aprašymai. Pagrindinės įmonių veiklos. Oragnizacijų kokybės tobulinimo sprendimai ekonominiu, socialiniu, kultūriniu ir aplinkosauginiu aspektu. Įmonių finansiniai rodikliai. Įmonių veiklų kokybės tobulinimo sprendimai. Išvados. Literatūra.

Kas yra kokybė vartotojui?

Kokybė yra plati sąvoka kurią kiekvienas vartotojas/individas suvokia savaip. Kokybės apibrėžimų yra begalo daug. Tačiau yra priimti penki požiūriai į kokybę, pagal D.Garvina :

1.Transendentinis požiūris – kokybiškas produktas turi „įgimtą pranašumą“, nei kiti produktai.

2.Produkto kokybė – geresnės kokybės produktai yra brangesni, nes pagaminti tokį produktą yra brangiau kadangi jis turi daugiau geresnių savybių.

3.Kokybė vartotojui – vartotojų poreikių produktui atitikimo lygmuo.

4.Kokybė gamyboje – iš anksto numatytų parametrų atitikimas.

5.Vertės požiūris – kaštų ir kainų sąvokos. Kokybiškas produktas eksploatuojamas priimtinais kaštais ir kaina.

Pagal šiuos požiūrius galima orientuotis, tačiau egzistuoja ir kiti produkto kokybės kategorijos kaip: produkto funkcijos, produkto/gaminio patikimumas, bei jo ilgalaikiškumas ir kt.

Šiame darbe bus nagrinėjamos 2 įmones, tai UAB „Vakarų medienos grupė“ ir UAB „Mastarfoods“. Bus aiškinamasi pagrindinės įmonių veiklos, ką jos gamina, bus nagrinėjami kokybes tobulinimo sprendimai. Bus sprendžiama ką būtu galima pakoreguoti, kad įmonės dirbtu veiksmingiau ir efektyviau.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1478 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (2129 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Organizacijos veiklos kokybės tobulinimo sprendimai remiantis darnaus vystymosi principais
    10 - 9 balsai (-ų)
Organizacijos veiklos kokybės tobulinimo sprendimai remiantis darnaus vystymosi principais. (2015 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-veiklos-kokybes-tobulinimo-sprendimai-remiantis-darnaus-vystymosi-principais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:54
×