Organizacijų analizė


Informacija apie organizaciją Materialinių produktų daiktų gaminimo organizacija Paslaugų teikimo organizacija. Aglinsko IĮ „ Vailendas “. “ Klasikinė tekstilė ”,. . Baumilų TŪB. UAB „ Marijampolės pašarai ” KŪB. UAB “ Limedika ”. AB “ Stumbras ”. KB „ Kėdainių aruodai “. ŽŪB „ Nematekas “. Biudžetinė įstaiga “ Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras ”. Kauno miesto savivaldybė. AB “ Lietuvos geležinkeliai ”. Kauno bendruomenių centrų asociacija. Labdaros ir paramos fondas “ Maisto bankas ”. Kauno apskrities viešoji biblioteka. Valdymo metodas Privataus sektoriaus organizacija Viešojo sektoriaus organizacija. UAB „ Alanija “ ,, VMI ‘‘. Gamybinis - techninis. Organizacijos rūšis UAB „ Alanija “ Valstybės įstaiga ,, VMI ‘‘. Tikslo lygis ir darbuotojo pareigos. UAB “ Alanija ”. Labdaros ir paramos fondas „ Algojimas “. Personalo skyrius Finansų skyrius. “ VMI ”. Labdaros ir paramos fondas “ Algojimas ”. UAB “ Alanija ” “ VMI ”. Paskaitos užduotys 1 dalis. UAB ,, Alanija “. Labdaros ir paramos fondas “ Algojimas ” Vadovė. Ryšių su visuomene vadovas. Komunikacijos ir plėtros vadovas. Dalis UAB ,, Deila ” organizacijos motyvavimo sistemos kūrimo etapai. Iš viso skiriama. Organizacijos rūšys 1 darbuotojo pareigos 2 darbuotojo pareigos. UAB “ Alanija ” Generalinis direktorius. “ VMI ” . Labdaros ir paramos fondas “ Algojimas ” Generalinė direktorė.


240 darbuotojų, į šį skaičių įeina administracijos darbuotojai ir gamybos darbininkai

250 darbuotojų, visi darbuotojai įmonėje užima savo srities specialistų pareigas

IĮ „Vailendas“ misija – būti patikimu ir ilgalaikiu partneriu tiekiant geriausios kokybės paslaugas bei prekes

UAB “Marijampolės pašarai” veiklos tikslas – pelnas, naujų technologijų diegimas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas.

UAB “Limedika” veiklos tikslai - investuoti į tobulėjimą ir naujausių technologijų kūrimą

KB „Kėdainių aruodai“ misija – užtikrinti aukštą superkamų grūdų kainą.

AB “Lietuvos geležinkeliai” misija – siekti kuo geresnės kokybės keleivių ir krovinių pervežime.

Per keturis šių metų mėnesius asociacijos atstovas surengs 15 susitikimų su mokiniais mokyklose bei papasakos apie organizacijos veiklą ir savanorystės galimybes.

Užimtumo koordinatorė dvi savaitės surinks 5 grupes jaunimo (po 10 žmonių),kurie noriai prisidėtų rengiant „ Vaikai tai mūsų šviesa“ šventę.

UAB “ Alanija “ vertikali valdymo struktūra, visus nurodymus skiria generalinis direktorius. Tai yra nedidelė gamybinė įmonė, kurioje dirba 6 darbininkai.

Labdaros ir paramos fondas “ Algojimas”. Tai yra funkcinė valdymo struktūra, nes valdymas vyksta nuosekliai nuo aukščiausio iki žemiausio, tačiau generalinės direktorės lygis, kaip ir vertikalioje valdymo struktūroje, todėl ši schema mišri. Komunikacijos vadovui yra pavaldūs: finansininkė ir savanoriai.

Viešoji įstaiga “ VMI “ veikia funkciniu organizacijos struktūros principu. Direktoriui yra pavaldūs: finansininkas ir vyr. buhalteris, kurie yra atsakingi už įstaigos finansinę veiklą. Finansininkui yra pavaldūs: vyriausioji specialist, kuri pagrinde kontaktuoja su klientais bei archyvo darbuotoja, o jos funkcija būti atsakingai už archyvo veiklą.

Komercijos vadovas: už pelningus projektus įmonei skiriama 800 eurų premija. Vadybininkas: už puikiai atliktas užduotis klientų paieškoje bei naujo produkto įvedimą į rinką skiriama 600 eurų premija.

Darbininkai: už sąžiningą darbą bei įvykdytus gamybos viršplanius skiriamas papildomas 10 proc. vadovo fondas kiekvienam darbuotojui.

Vadybininkas: už gerus darbo rezultatus skiriamas trijų mėnesio abonimentas į pasirinktą sporto klubą. Finansininkas: už atsakingą darbą skiriamas dviejų dienu kelialapis į Birštoną. Meistras: už gerus darbo rezultatus skiriama pažintinė vienos paros kelionė į Gardiną.

Vyriausioji specialistė: už puikų klientų aptarnavimą bei mokėjimą sklandžiai išspręsti konfliktines situacijas skiriama 250 eurų piniginė premija.

Vyriausioji specialistė: skiriamas bilietas keturiems asmenims į pasirinktą muziejų. Archyvarė: skiriamas “Maximos” dovanų čekis, kurio vertė 30 eurų.

Buhalterė: organizuojami seminarai, kurioje bus supažindinama su naujausiomis buhalterinėmis programomis. Vyriausioji specialistė: skiriamas papildomas dviejų dienų laisvadienis.

Prieš pradedant kurti motyvavimo sistemą įmonėje pirmiausia reikėtų reikėtų atlikti su darbuotojais apklausą ir išsiaiškinti kokie yra lūkesčiai.

Įmonės vadovas paskiria laiką, kada bus susirinkimas su darbuotojais motyvavimo sistemos kūrimo tema. Apklausa vyks anonimiškai užpildant tam tikrus iš anksto sudarytus atvirus klausimus.

Siekiant sukurti gerą motyvavimo sistemą įmonėje pirmiausia reikia išsiaiškinti kokie yra darbuotojų prioritetai. Siekiant tai išsiaiškinti susiduriama su vidinėmis bei išorinėmis problemomis, t.y ar darbuotojams šis darbas yra mėgiamas, ar tenkina darbo sąlygos, kaip vertina esamą motyvavimo sistemą, pateikiant pasiūlymus ko joje trūksta, kaip vertina įmonės psichologinį klimatą, ar įmonėje yra pakankamos saviraiškos bei tobulėjimo galimybės.

Generalinė direktorė: atsakinga už įstaigos veiklą, glaudžiai bendradarbiauja su kitomis valstybės įstaigomis. Darbus deleguoja finansininkui

  • Microsoft Word 82 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (3440 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aiste
  • Organizacijų analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacijų analizė. (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizaciju-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 16 d. 08:37
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!