Organizacijų socialinė atsakomybe ir komunikacija


Įvadas. Socialinė atsakomybės organizacijoje. Organizacijos samprata ir struktūra. Socialinė atsakomybė organizacijoje samprata, rūšys ir modeliai. Organizacijos etika. Organizacijos komunikacija. Komunikacijos organizacijose rūšys ir funkcijos. Išvados. Literatūra.

Darbo objektas – Organizacijų socialinė atsakomybė ir komunikcija.

Darbo tikslas – Atskleisti organizacijų socialinę atsakomybę ir jos komunikacija

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti organizacijos sampratą.

2. Teoriškai pagrįsti socialinės atsakomybės sąvoką ir reikšmę organizacijoje;

3.Išsiaiškinti kaip ir kokios rūšies komunikacija vyksta organizacijoje.

Filantropinė atsakomybė pagrįsta veikla, teikiančia naudos bendruomenei. Etinė atsakomybė – tai sąžiningumo principų laikymasis, juridinė atsakomybė – teisinių nuostatų, dokumentų įgyvendinimas, tuo tarpu be ekonominės atsakomybės nebūtų kitų atsakomybių – tai atsakomybė dirbti pelningai.

Vieną iš labiausiai paplitusių socialinės atsakomybės modelių pateikia R.Daftas. R.Dafto įmonės atsakomybės modelį sudaro keturios atsakomybė rūšys, kurios tarpusavyje yra glaudžiai susijusios. Atsakomybė R.Drafto organizacijos modelyje yra visų kitų atsakomybių pagrindas. Kiekviena pelno siekianti įmonė yra ekonominis visuomenės elementas, kurio pirminis tikslas yra gaminti prekes ar teikti paslaugas, ir už tai gauti pelną. Pagrindiniais ir svarbiausiais laikomi ekonominiai organizacijos interesai. Be ekonominės organizacijos veiklos nebūtų ir socialinės atsakomybės.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (2096 žodžiai)
  • Sigita
  • Organizacijų socialinė atsakomybe ir komunikacija
    10 - 6 balsai (-ų)
Organizacijų socialinė atsakomybe ir komunikacija. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizaciju-socialine-atsakomybe-ir-komunikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 10:44
×