Organizacijų sociologija


Organizacijos lygmenys. Organizacijos sociologija. Lietuvos organizacijos bruožai. Japonijos socialines organizacijos bruozai. Organizacijos sociologija samprata.

Įvadas. Totalitarizmo samprata. Totalitarinio valdymo charakteristika. Masės visuomenė ir totalitarinis valdymas. Liberalizmo samprata. Liberalų vertybės ir dorybės. Klasikinis liberalizmas. Šiuolaikinis liberalizmas. Liberalų organizacijos. Japonų organizacijos bendra apžvalga. Suprasti skirtingų šalių kultūrą. Darbo valandos. Darbo manijos apsėsti. Verslo aplinka. Viso gyvenimo tarnybos sistema. Paskyrimas į užsienį. Japonų darbo etika. Sprendimų priėmimas. Japonų organizacijos bruožai. Lietuvių organizacijos bruožai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Taigi, mes pasistengsime apžvelgti dvi politines diktatūras, tai: totalitarizmą ir liberalizmą. Išanalizuosime kiekvienos jų sampratas, valdymo charakteristikas, pagrindinius bruožus.

Taip pat atkreipsime dėmesį į Japonijos organizacijas ir pačių japonų požiūrį į darbą bei su juo susijusius klausimus, kad galėtume sulyginti taip pat paminėsime ir Lietuvos organizacijų bruožus.

Mūsų referato tikslas – gebėti analizuoti organizacijos, socialinio tinklo sampratas.

Uždaviniai:

1.Palyginti organizacijų veiklos skirtumus liberalioje ir totalitarinėje visuomenėse;

2.Pateikti Japonijos socialinės organizacijos bruožus. Nustatyti ar galime pritaikyti juos Lietuvos visuomenei?

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • m.
  • 19 puslapių (4950 žodžiai)
  • M
  • Organizacijų sociologija
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacijų sociologija. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizaciju-sociologija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:38
×