Organizacijų vaidmuo šiuolaikineje visuomenėje. Žmogus organizacijoje


Organizacijų klasifikavimas. Personalo padalinio vieta ir vaidmuo organizacijoje. Personalo vieta ir vaidmuo organizacijoje magistras. Informacijos vaidmuo šiuolaikinėse organizacijose. Zmogaus vieta organizacijoje. Žmogiškųjų išteklių padalinio vaidmuo. Moksline ese vadovo vaidmuo organizacijoje. Šiuolaikinė visuomenė ir organizacija. Organizacijos vaidmuo viešojo sektoriaus sistemoje. Personalo vaidmuo šiuolaikinėse organizacijose.

Verslo referatas. Įžanga. Organizacijos samprata. Organizacijų klasifikavimas. Lietuvos verslo ir viešojo sektoriaus organizacijos. Viešojo sektoriaus organizacijos. Viešojo ir privataus sektoriaus skirtumai ir panašumai. Žmogaus vaidmuo organizacijoje. Žmogiškųjų išteklių valdymo samprata. Žmogiškųjų išteklių valdymo procesas. Apibendrinimas. Literatūros sąrašas. Priedai


Organizacijų yra tiek daug, kad tiesiog būtinas jų klasifikavimas pagal vienokius ar kitokius bendrus požymius. Literatūros gausoje galima rasti begales klasifikacijų pagal vienokius ar kitokius organizacijų tipus. Šiame darbe bus išskiriamos dvi pagrindinės organizacijų rūšys: viešasis ir privatusis organizacijų sektorius. Abiejuose šiuose sektoriuose pagrindinis elementas yra žmogus, jo ištekliai. Todėl darbe bus daug dėmesio skiriama ir žmogiškųjų išteklių aptarimui tam, kad būtų aišku, kokią svarbią vietą užima žmogus organizacijos veikloje.

Darbo tikslas yra atskleisti organizacijų vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje, aptariant jų pagrindines funkcijas bei tikslus ir parodyti žmogaus vaidmens organizacijos veikloje svarbą.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti kas tai yra organizacija ir išskirti pagrindines jos funkcijas;

2.Aptarti organizacijų klasifikavimo būdus;

3.Išanalizuoti dvi pagrindines organizacijų grupes – viešąją ir privačiąją;

4.Palyginti viešąjį ir privatų sektorius;

5.Aptarti žmogaus vaidmens svarbą organizacijoje;

6.Išanalizuoti žmogiškųjų išteklių valdymo procesą.

Darbe supažindinama su organizacijomis – kokios jos būna, kaip klasifikuojamos šiuolaikinių mokslininkų. Aptariamos pagrindinės dvi šiai dienai funkcionuojančios organizacijos: viešasis ir privatus sektorius. Taip pat visas skyrius skiriamas aptarti žmogaus vaidmeniui organizacijoje, trumpai supažindinama su žmogiškųjų išteklių valdymo sąvoka bei žmogiškųjų išteklių valdymo procesu. Kiekvieno skyriaus pabaigoje bus pateikiamas trumpas skyriaus apibendrinimas, o darbo pabaigoje – išvados. Taip pat darbo gale yra trys priedai, kuriuose grafiniu būdu vaizduojama tai, kas aptariama darbe, į kiekvieną priedą yra nuoroda šalia atitinkamo skyriaus pastraipos.

  • Verslas Referatai
  • 2012 m.
  • Kristina
  • 19 puslapių (4031 žodis)
  • Verslo referatai
  • Microsoft Word 33 KB
  • Organizacijų vaidmuo šiuolaikineje visuomenėje. Žmogus organizacijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacijų vaidmuo šiuolaikineje visuomenėje. Žmogus organizacijoje. (2012 m. Lapkričio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/organizaciju-vaidmuo-siuolaikineje-visuomeneje-zmogus-organizacijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:59