Organizaciju valdymas kursinis darbas


Įvadas. Organizacijų valdymo analizė. Organizacijų valdymo struktūra. Strateginis planavimas ir valdymas organizacijose. Veiklos valdymo sistemos rodiklių kūrimas ir diegimas organizacijose. Verslo procesų ir struktūros optimizavimas organizacijose. Organizacinės elgsenos kūrimas ir diegimas. Valdymo sistema ir valdymo apskaita. Įšvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Kursinio darbo objektas: Organizacijų valdymas

Darbo tikslas: išanalizuoti organizacijų valdymą remiantis mokslinės literatūros aspektais.

Valdymo struktūros formavimas yra tiesiogiai susijęs su įmonėje vykstančiais procesais ir kaip atskiras elementas neegzistuoja. Svarbu teisingai pamatyti esamus procesus įmonėje ir atitinkamai sudėlioti žmoniškuosius resursus.

Įmonės optimizavimas yra beveik svarbiausias dalykas organizacijose. Įmonės verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo visų įmonėje vykstančių procesų – vadybinių, ekonominių ir gamybinių – valdymo efektyvumo. Įmonės konkurencingumas efektyviausiai didinamas gerinant vadybos ir gamybos procesų įmonėje valdymo efektyvumą. Mes siūlome didinti įmonės valdymo efektyvumą pereinant nuo funkcinio prie procesinio valdymo, tuo pačiu mažinant sąnaudas įmonės valdymui ir įmonės darbuotojų išlaikymo kaštus.

Norint geriau suvokti bei užtikrinti verslo procesų valdymą praktiniu aspektu, V. D.

Nors dauguma organizacijų tiek viduje, tiek išorėje praktiškai funkcionuoja puikiai, jos, siekdamos taip pat sėkmingai funkcionuoti ir ateityje, turi nepamiršti vystyti organizacinius procesus. Tam tikslui reikalingi procesų vadybos pagrindai. Be to, teoretikai ir praktikai

nustatė, jog taikant verslo procesų vadybą, gaunama didelė nauda. V. Weerakkody

Atskirų gaminių atsakomybės centrų efektyvumo (pelningumo) įvartinimas.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (2405 žodžiai)
  • Kolegija
  • Svajunas
  • Organizaciju valdymas kursinis darbas
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Organizaciju valdymas kursinis darbas. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizaciju-valdymas-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 21:02
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo