Organizacijų vizijos ir misijos


Organizacijų. Vizijos ir misijos. Pelno siekiančios organizacijos, kuriomis mes naudojamės. Misija kad rūbas. Misija. Skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą šalyje. Ne pelno organizacijos. MISIJA ginti vaiko teises. Vizija. Užtikrinti gerą gyvenimo pradžią kiekvienam vaikui. MISIJA Didždvario gimnazija - bendrojo lavinimo mokykla. Ugdymo proceso kokybės gerinimas Lyderiavimo skatinimas Ugdymo programų įvairovės plėtotė. Tarptautinės organizacijos. UAB siemens. VIZIJA ir VERTYBĖS Mūsų vizija ir vertybės - etiško verslo orientyras Mūsų klientai. Misija Klientai - Mūsų. Pasitelkdami darbo Baltijos šalių rinkose patirtį ir Latvijos banko Parex banka sėkmę. Vizija. „Sweco” vizija yra tapti labiausiai Europoje gerbiama žinių bendrove technikos. Vietinės organizacijos. MISIJA Aprūpinti mūsų klientus kokybiškomis. Tikslai Pasiūlyti platų, pagamintų pagal naujausias technologijas prekių asortimentą. MISIJA Kurti sėkmingą informacinę erdvę Šiauliuose. Šiaulių regiono plėtros agentūra. MISIJA skatinti Šiaulių regiono ekonominę – socialinę plėtrą.


Darbą rengė: E. Kulevičiūtė, V. Jaškauskaitė, E. Prelgauskaitė LF RSV IV k.

Ugdymo proceso kokybės gerinimas; Lyderiavimo skatinimas; Ugdymo programų įvairovės plėtotė.

VIZIJA ir VERTYBĖS Mūsų vizija ir vertybės - etiško verslo orientyras Mūsų klientai, akcininkai, darbuotojai, tiekėjai ir visuomenė tikisi iš mūsų aukščiausios darbų kokybės ir aukščiausių etiško verslo standartų. Mūsų verslo sėkmė priklauso nuo mūsų gebėjimo tuos lūkesčius patenkinti. Siekdami įmonės tikslų, turime harmoningai suderinti įmonės vertybes, verslo procesus ir vizijos įgyvendinimą. Nuodugniai išnagrinėjus Siemens istoriją ir kultūrą, buvo išgrynintos trys esminės vertybės, kuriomis vadovaujamės savo versle: Atsakomybė, Kokybė ir Novatoriškumas. Atsakomybė: įsipareigoję veikti etiškai ir atsakingai Kokybė: siekiantys aukštų veiklos rodiklių ir puikių rezultatų Novatoriškumas: novatoriškas požiūris kuriant ilgalaikę vertę.

MISIJA Aprūpinti mūsų klientus kokybiškomis, pagamintomis pagal pažangiausią technologiją prekėmis, suteikti profesionalią techninę konsultaciją ir bendradarbiauti su mūsų klientais kiekviename pardavimo etape.

MISIJA Kurti sėkmingą informacinę erdvę Šiauliuose, Joniškyje, Radviliškyje bei Kuršėnuose, siekiant vartotojams pateikti kokybiškas, pigias ir naujausiomis technologijomis pagrįstas paslaugas.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 121 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (725 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elina
  • Organizacijų vizijos ir misijos
    10 - 6 balsai (-ų)
Organizacijų vizijos ir misijos. (2016 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizaciju-vizijos-ir-misijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:28
×