Organizacinė kultūra ir jos vertybės


Įvadas. Organizacijos kultūros samprata. Pagrindiniai organizacijos kultūros elementai. Organizacinės kultūros struktūra, segmentai ir funkcijos. Organizacijos vertybės. Organizacijos strategijos ryšys su vertybėmis, jų komunikavimas. Organizacijos vertybių tipai. Organizacinių kultūrų pavyzdžiai. Išvados. Literatūra.

Žmonės dažnai susiduria su tokia problema, kaip pritapti naujoje organizacijoje, nes daugelyje įmonių nėra nustatyto tam tikro socializacijos proceso, kaip pažinti organizaciją, jos kultūrą. Kaip pavyzdžiui Krašto apsaugos ministerijoje. Nors pagal nustatyta tvarka yra adaptacija, tačiau ji yra nevykdoma, niekas nepadeda darbuotojams įsilieti į nauja organizacijos kultūrą.

Objektas. Organizacijos vertybės bei kultūra.

Dalykas. Organizacijos kultūra, organizacijos vertybės ir organizacijų pavyzdžiai sulyginti su ESFA ir LKA

Problema. Nors yra sukurtas ne vienas organizacijos kultūros ir vertybių modelis, tačiau dauguma jų neefektyvūs. Maža žmonių dalis yra supažindinama su organizacijos vertybėmis ir kultūra, tai lemia didesnę darbuotojų kaitą organizacijose. Darbuotojams yra sunku prisitaikyti prie organizacijos nežinant jos vertybių bei kultūros. Man asmenniškai ši tema įdomi, nes kiekvienas darbuotojas susiduria su visokiais įšūkiais atėjas į organizaciją, vienas jų organizacinės kultūros neišmanymas bei vertybių nežinojimas.

Tyrimo tikslas. Aptarti organizacijos vertybes ir kultūrą, jų naudą visai organizacijai ir jos nariams, pateikti organizacijos kultūros pavyzdžių.

Tyrimo uždaviniai.

1.Atskleisti organizacinės kultūros sampratą, elementus, segmentus bei tikslus.

2.Aptarti organizacijos kultūros vertybes.

3.Pateikti organizacijos kultūrų pavyzdžių.

  • Microsoft Word 173 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3453 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Organizacinė kultūra ir jos vertybės
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizacinė kultūra ir jos vertybės. (2014 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacine-kultura-ir-jos-vertybes.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 19:20
×