Organizacinės kultūros analizė


Organizacijos kultūros analizė. "organizacinės kultūros analizė". Organizacines kulturos ir personalas. "organizacines kulturos tyrimas viesbuciu. Organizacines kulturos vertinimas nemoku.lt. Organizacijos kultūros analizės lygiai. Organizacijos kultura anketa. Organizacines kulturos analize speros. Organizacines kulturos vertinimas pagal reklamas. Organizacijos kulturos analize bakalauro.

Viešbučio organizacinės kultūros tyrimas. Įvadas. Darbuotojų žinios apie organizacijoje skelbiamus vertybes, tikslus, išskirtinius simbolius,viziją ir misiją, taisykles ir normas, istoriją. Organizacijos organizacinės kultūros vertybės. Organizacijoje skelbiamos vizijos ir misijos. Organizacijos ceremonijos ir ritualai. Kuo darbuotojai yra patenkinti ir kuo ne organizacijoje? Ar organizacijoje yra švenčiamos šventės? Ar organizacijos šventėse dalyvauja darbuotojų šeimos nariai? Ar organizacijoje vertinamos tradicijos, apeigos, ritualai ir ceremonijos? Ar organizacijoje yra herojų(didvyrių)? Ar darbuotojai jaučiasi atsakingi už organizacijos gerovę ir daro jei įtaka stiprindami ir vystydami ją? Ar darbuotojai skatinami dirbti kartu ir su kitais kolektyvo nariais? Kokią įtaka darbo rezultatams turi taisyklės, normatyvai ir reglamentai? Koks darbuotojų vaidmuo organizacijoje? Kiek metų darbuotojai dirba organizacijoje? Darbuotojų statusas organizacijoje. Darbininkų išsimokslinimai.

Kiekvienai organizacijai yra būdingas tam tikras kultūros lygis, jis daro įtaka kasdieniniai veiklai, jos strategijos kūrimui ir įgyvendinimui.

Taigi šio darbo tikslas: pagal darbuotojams pateiktas anketas ištirti „Rivevew hotel“ oranizacijos organizacinę kultūrą, jos lygį, nustatyti ar organizacijos kultūra yra tinkama organizacijai.

„ Rivevew hotel“ -tai Airijos hotelis, kurį sudaro dvi dalys: restoranas ir viežbutis. Šioje organizacijoje dirba 16 darbuotojų

Anketos buvo išdalintos dvylikai darbuotojų, iš kurių į klausimus atsakė 11.

Atsakyti anketų klausimai darbe bus išanalizuoti diagramų pavidalu, iš kurių bus galima padaryti išvadas apie organizacijos organizacinę kultūrą.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (3941 žodžiai)
  • Universitetas
  • Milda
  • Organizacinės kultūros analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacinės kultūros analizė. (2012 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacines-kulturos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 14:54
×