Organizacinės kultūros vertinimo metodas


Organizacinės kultūros vertinimo metodas. Kim Cameron. Gimė 1946 metais Jis. Robert Quinn. Amerikiečių profesorius, dėstytojas, mokslininkas Jis parašė ir išleido18 knygų Mičigano universiteto profesorius. Organizacinės kultūros vertinimo metodas (OCAI) - yra naudojamas identifikuoti organizacinės kultūros profilį. OCAI metodo nauda. Padeda sužinoti apie esamą kultūros tipą ir atrasti. Organizacinės kultūros suderinamumo metodas. Organizacijos vertybių nustatymas Asmeninių vertybių nustatymas Apskaičiuojamas suderinamumas. Šeši pagrindiniai aspektai, kurie suformuoja organizacinės kultūros struktūros pagrindus. Dominuojančios organizacijos vertybės Valdymo stilius Vadovavimas darbuotojams Organizaciją vienijantys elementai Strateginiai tikslai Sėkmės kriterijai. Organizacinių kultūrų tipai. Klano kultūra. Visa organizacija yra kaip šeima Vertybės įsipareigojimas. Adhokratinė kultūra. Lyderiai verslininkai, turintys aiškią ateities viziją. Hierarchija. Lyderis organizatorius, koordinatorius Vertybės efektyvumas. Rinkos kultūra. Vertybės rinkos dalis (lyderiavimas rinkoje). Svarbu pažymėti, kad Cameronas ir Quinn nepritaria vienai idealiai kultūrai.


Gimė 1946 metais Jis buvo pripažintas tarp dešimties geriausių organizacinių mokslininkų pasaulyje Jo darbai buvo dažniausiai atsisiunčiami iš „Google“ Kim Cameronas apsigynė sociologijos bakalaurą ir vėliau socialinės psichologijos magistro laipsnį.

Amerikiečių profesorius, dėstytojas, mokslininkas Jis parašė ir išleido18 knygų Mičigano universiteto profesorius.

Organizacinės kultūros vertinimo metodas (OCAI) - yra naudojamas identifikuoti organizacinės kultūros profilį, remiantis vertybėmis, prielaidomis ir metodais, kurie apibūdina organizaciją.

Padeda sužinoti apie esamą kultūros tipą ir atrasti, kas galėtų būti pakeista. Naudinga priemonė persitvarkyti ir atsinaujinti. Darbuotojai prisideda prie pokyčių ir prisiima atsakomybę už savo asmeninį tobulėjimą. Tai skatina žmones bendradarbiauti ir keistis kartu. Parodo, ką darbuotojai laiko svarbiais dalykais. Padeda pagerinti vidaus bendravimą ir bendradarbiavimą.

  • MS PowerPoint 75 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (340 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Organizacinės kultūros vertinimo metodas
    10 - 2 balsai (-ų)
Organizacinės kultūros vertinimo metodas. (2017 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacines-kulturos-vertinimo-metodas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 08:23
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo