Organizacinės sistemos laboratorinis Nr.5


Darbo tikslas. Užduotis. Darbo vietos aprašymas. Pirminių duomenų suvedimas. Operatyvinių duomenų suvedimas. Ataskaitų generavimas. Darbo rezultatai.

Susipažinti su pirkimų-pardavimų operacijomis imi2005 sistemoje ir išmokti jas vykdyti bei gauti informaciją apie jas iš ataskaitų ir užklausų.

Darbo vieta: komercijos direktorius.

Pagal darbo eigos schemą išsiaiškinti, kada turi būti vykdomos operacijos bei kokie duomenys jau turi būti suvesti imi2005 sistemoje.

Suvesti pirminius duomenis, operatyvinius duomenis bei įvykdyti operacijas.

Sugeneruoti ataskaitas ir užklausas.

Komercijos direktorius dirba su klientais, įmonėmis ir tiekėjais - įveda į kompiuterio atmintį informaciją apie užsakymus ir pristatymus ,tvarko prekių ir materialinių vertybių apskaitą, pildo klientų duomenis , užsakymų informaciją, atlieka važtaraščius. Jis susijęs su kitais įmonės darbuotojais: sandelininku, gamybos direktoriumis ir finansų direktoriumi.

Komercijos direktorius dirba su pardavimo užsakymų formomis ir su finansų direktoriumi, kuris rengia vertybių (detalių) specifikacijas. Kol sandėlininkas neįveda į kompiuterį vertybių (kompiuterių), tol komercijos direktorius negali rengti pardavimo užsakymų formos, kol neįvestos vertybės (detalės), finansų direktorius negali pildyti gaminio specifikacijos formos. Kai į kompiuterį įvestos vertybės, gamybos direktorius gali rengti gaminio technologines korteles. Kai komercijos direktorius užpildo pirkimo užsakymų formą ir ją patvirtina, sandėlininkas atlieka kiekinį pajamavimą – pildo pajamavimo formą ir ją patvirtina.

Kai į kompiuterį įvestos vertybės, gamybos direktorius gali rengti gaminio technologines korteles. Kol sandėlininkas neįveda į kompiuterį vertybių (kompiuterių), tol komercijos direktorius negali rengti pardavimo užsakymų formos, kol neįvestos vertybės (detalės), finansų direktorius negali pildyti gaminio specifikacijos formos. Sandėlininkui atlikus kiekinį pajamavimą, finansų direktorius gali rengti pajamavimo sąskaitas faktūras. Sandėlininkui atvirtinus nurodymą krauti, komercijos direktorius parengia važtaraštį.

  • Informatika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 654 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (597 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sarunas
  • Organizacinės sistemos laboratorinis Nr.5
    10 - 2 balsai (-ų)
Organizacinės sistemos laboratorinis Nr.5. (2012 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacines-sistemos-laboratorinis-nr5.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:06
×