Organizacinės struktūros ir valdymo sistemos analizė


Įmonių organizavimas ir valdymas. Organizacinės struktūros ir valdymo sistemos analizė. Įmonės. Verslo vizija. Misija. Tikslai. Vertybės. Darbuotojai. Personalo valdymo sistemos teoriniai pagrindai. Personalo valdymo sampratos formuluočių palyginimas. Organizacinė struktūra. Valdymo sistema. Organizacijos vadovas ir vadovavimo stilius. Komunikacija organizacijos viduje. Klausimas. Dėkoju ?

Senukų įmonių asociacijaBūti pirmaujančia prekybos kompanija pasirinktose rinkose.

AB „ORLEN Lietuva“ Savo veiklą grįsti vadovaujantis atsakomybės, pažangos, žmogiškųjų išteklių, energijos bei patikimumo principais.

AB „ORLEN Lietuva“ 1. AtsakomybėGerbiame savo klientus, akcininkus ir vietos bendruomenę, tausojame aplinką 2. PažangaIeškome nauju galimybių 3. ŽmonėsIšsiskiriame žiniomis, komandiniu darbu ir sąžiningumu 4. EnergijaMėgstame savo darbą 5. PatikimumasMumis galima pasitikėti.

AB „ORLEN Lietuva“ Ši įmonė, kaip ir daugelis Lietuvoje, sukūrė ir su darbuotojus atstovaujančią profesinę sąjungą pasirašė kolektyvinę sutartį. Sutartis numato daug naudų prie darbo užmokesčio, didelį dėmesį skiria ugdymui ir pan.

Senukų įmonių asociacijaArtūras Rakauskas - formalus lyderis kartu yra ir neformalus, tai yra sugeba rūpinimąsi žmonėmis derinti su rūpinimusi užduotimis.

AB „ORLEN Lietuva“ Ireneusz Fąfara vadovauja laikydamasis grupinio sprendimo stiliaus, dalinasi problema su pavaldiniais, su visais aptaria galimus sprendimo variantus, dalijasi informacija, koordinuoja pasiūlymus ir pasiekia susitarimo su visais.

Ar organizacijos struktūra, valdymo stilius ir pasirinkta bei deklaruojama strategija yra suderintos? Kokius nesuderinamumus/neatitikimus pastebėjote? Kodėl? Abiejų įmonių suderintos, priklausomai nuo veiklos keliami ir atitinkami prioritetai.

Ar nagrinėjamų organizacijų vadovai yra lyderiai? Kodėl? Lyderiai, savo sričių žinovai. Kalbant apie „Senukus“, jie kuria verslo filosofiją, ja siekia vadovautis, aiškios šeimos verslo vertybės.

Išsiaiškinkite ar vadovavimo stilius yra suderintas su personalo struktūra ir įmonės misija, tikslais? Mano vertinimu, suderintas, tačiau informacijos apie „Senukų“ personalo struktūrą pasigedau, ji priklauso nuo konkrečios įmonės, padalinio.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 728 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (497 žodžiai)
  • Jomantas
  • Organizacinės struktūros ir valdymo sistemos analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizacinės struktūros ir valdymo sistemos analizė. (2014 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacines-strukturos-ir-valdymo-sistemos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:50
×