Organizacinės valdymo struktūros ir administracijos pasidalijimo analizės principai


Organizacinės valdymo struktūros ir administracijos pasidalijimo analizės principai. Organizacijų valdymo struktūrų schemos. Darbo pasidalijimo samprata. Vertikalusis darbo pasiskirstymas. Valdymo lygiai. Centralizavimas. Horizontalusis darbo pasiskirstymas. Formalizavimas, standartizavimas, specializavimas. Darbo vietos ir jų aprašymas. Organizacinės struktūros pasirinkimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Priedai.

Turėdama duomenis apie įstaigą ir surinkusi reikalingą teorinę medžiagą išanalizavau jos administracijos darbo pasidalijimo ypatumus bei organizacinę valdymo struktūrą.

Mano siūlymai ir išvados yra:

1.Mano analizuojamoje įstaigoje vis dėlto yra susipynę funkcinės ir linijinės OVS bruožai, tačiau daugiau vyrauja funkcinės struktūros ypatumai.

2.Įstaigoje yra decentralizuotas valdymas, nes vadovė visų sprendimų nepriima viena, ji konsultuojasi su žemesnio lygio funkciniais vadovais.

3.Organizacijoje egzistuoja trys valdymo lygai. Aukščiausiajam atstovauja direktorius, viduriniajam – stovyklos vadovė – administratorė, žemiausiam – ūkvedė, valgyklos vedėja ir koordinatorius. Siūlau didesnį darbuotojų skaičių vesaros sezono viduryje, kadangi darbuotoų trūkumas įtakoja darbo kokybei ir nuo to priklauso stovyklos našumą. Taip pat siūlau siūsti darbuotojus į tobulinimo bei kvalifikacijos kėlimo kursus, taip „Raganės“ stovykla pasiektų geresnių darbo rezultatų, nei kad esamų dabar rezultatų.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 328 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (5891 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edgaras
  • Organizacinės valdymo struktūros ir administracijos pasidalijimo analizės principai
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizacinės valdymo struktūros ir administracijos pasidalijimo analizės principai. (2014 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacines-valdymo-strukturos-ir-administracijos-pasidalijimo-analizes-principai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 09:06
×