Organizmas ir aplinka


Gyvaedziai. Negyvoji aplinka. Biosfera skaidres. Gyvaedziai tai. Gyvaėdžiai pavyzdziai. Vandens gyvaedziai. Gamintojai vartotojai skaidytojai. Organizmai ir negyvoji aplinka. Skaidytojai pavyzdziai. Organizmas ir aplinka testas.

Organizmas ir aplinka. Ekosistemos ir biosfera. Vandens telkinys (tvenkinys). Sausumos ekosistema (Miškas). Energijos virsmai pas žmogų. Vandens ciklas. Deguonies apytaka. Anglies apytaka. Populiacijos. Apibūdinti populiacijos ekologinę nišą. Žmogaus ekologija ir aplinkosauga. Aplinkos būklė Lietuvoje. Organizmų genetika, evoliucija ir įvairovė. Organizmų sisteminis giminingumas ir bioįvairovė.

Apibūdinti gyvosios gamtos funkcines karalijas (gamintojai, vartotojai, skaidytojai). Gamintojai – autotrofai; vartotojaekologinė bendrija tai visi tam tikroje vietoje gyvenantys gamintojai, gyvaėdžiai ir skaidytojai, o ekosistema tai bendrija ir juos supanti negyvoji aplinka.

Sudaryti mi

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2711 žodžiai)
  • Miglė
  • Organizmas ir aplinka
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizmas ir aplinka. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizmas-ir-aplinka.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 00:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo