Organizmo savisauga


Organizmo savisauga. Planas. Organizmo savisaugos sistema Organizmo. Organizmo savisaugos sistema. Ją schematiškai atspindi šis lygiakraštis trikampis. Organizmo savisaugos sistemos struktūros dalys. Cheminė - tai grandinė reakcijų nulemiančių maisto skaidymą bei įsisavinimą. Psichika energetiniai. Apsisaugojimo būdai nuo mikrooganizmų ir galimų infekcinių ligų. Grįžus iš lauko. Imuninė sistema. Imuninė sistema – žmogaus ir kitų gyvūnų organų ir audinių sistema. Imuninės sistemos dalys. Pagrindinės imuninės sistemos. Imuniteto stiprinimas. Tinkamai maitintis Valgyti daugiau.

Organizmo savisaugos sistema Organizmo savisaugos sistemos struktūros dalys Apsisaugojimo būdai nuo mikrooganizmų ir galimų infekcinių ligų Imuninė sistema Kaip stiprinti imunitetą?

Psichika, energetiniai srautai organizme, nervų sistema sudaro trečiąją simbolinio trikampio kraštinę. Kas yra psichika ir nervai, turbūt, nekyla klausimų. Energetinius srautus geriausiai būtų apibrėžti kaip elektromagnetinių bangų pokyčius, skirtingus atskirų organizmo struktūrų krūvius, endoritmą. Endoritmas - audiniui būdingas genetiškai užkoduotas ritmas, turintis tam tikrą jį sudarančių dalių dažnį, kryptį ir amplitudę. Pakitus kuriam nors vieno audinio endoritmo parametrui, pakis ir su juo susijusių audinių endoritmas. Audinys su pažeistu endoritmu sąlygos mažesnį jo sudaromo organo funkcinį aktyvumą ir šalia esančiuose audiniuose formuosis kompensacinė perkrova, kuri pasireikš įvairiai: emociniame, cheminiame ar mechaniniame lygmenyse. Ilgainiui, jei nebus atstatyta pusiausvyra, toje sistemoje išsivystys liga.

Tinkamai maitintis Valgyti daugiau vaisių ir daržovių Judėti ir sportuoti Gerti daug arbatų ir įvairių skysčių.

  • MS PowerPoint 205 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (451 žodžiai)
  • Ieva
  • Organizmo savisauga
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizmo savisauga. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizmo-savisauga.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 13:03
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo