Organizmo valymas ir stiprinimas


Įvadas. Medžiagų ir energijos apykaitos produktai užteršia visą organizmą. Organizme susikaupę šlakai – kai kurių negalavimų priežastis. Vanduo. Organizmo valymas ir detoksikacija pagal gyd. n. volkerį. Organizmo valymas pagal p. bregą. Populiariausias organizmo vaymo būdas - klizmos. Kepenų valymas. Žarnyno valymas. Kraujo valymas. Kvėpavimo sistemos valymas. Inkstų valymas. Produktai padedantys išvalyti organizmą. Organizmą Stiprinantys vaistingieji augalai - adaptogenai. Išvados. Naudota Literatūra.

Tikslas: Išanalizuoti organizmo valymo ir stiprinimo būdus. Uždaviniai : 1. Išsiaiškinti organizmo valymo principus. 2. Susipažinti su organizmo stiprinimu. 3. Susipažinti su vaistingaisiais augalais – adaptogenais. 4. Išaiškinti vandens svarbą organizmui.

Medžiagų ir energijos apykaitos produktai užteršia visą organizmą.

Organizmo valymas remiantis Gyd. N.Volkerio rekomendacijomis iki šiol laikomos vienu efektyviausių. Pagal N.Volkerį, kanalai, kuriais iš organizmo pasišalina šlakai ir kenksmingos atliekos – tai odos poros, inkstai, plaučiai ir žarnynas. Prakaitas yra prakaito liaukų, šalinančių iš organizmo jam žalingus toksinus, veiklos produktas. Inkstai šalina iš kepenų baigiamąjį maisto apdorojimo bei medžiagų apykaitos produktą. Žarnynas šalina ne tik maisto atliekas, bet ir organizmo veiklos atliekas – šlakus.

JAV Gyd. Natūropatas P.Bregas kiekvieną savaitę badaudavo po 24 arba 36 valandas. Tuo metu gerdavo tik distiliuotą vandenį. Baigęs badauti, jis pirmiausia suvalgydavo porciją žalių daržovių salotų, pagamintų be druskos ir aliejaus, bet paskanintų citrinų sultimis. Badaudamas P.Bregas stengdavosi išsaugoti gerą fizinę formą, daug vaikštinėdavo gryname ore. Norint padidinti procedūros efektyvumą, jie pataria badavimo dieną pasirinkti pagal savo zodiako ženklą.

Nuo neatmenamų laikų organizmui švarinti ir kai kurioms ligoms gydyti buvo pasitelkiamas žarnyno plovimas – paprastai tariant, įvairios klizmos. Šiuolaikiniai medikai į tokį organizmo valymą ir detoksikaciją žiūri kiek atsargiau. Mat nemoksliškai atliekamos procedūros gali rimtai pakenkti ligonio sveikatai, ypač sergant kai kuriomis ligomis.

  • MS PowerPoint 382 KB
  • 2016 m.
  • 25 puslapiai (1800 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kažkas
  • Organizmo valymas ir stiprinimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizmo valymas ir stiprinimas. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizmo-valymas-ir-stiprinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 23:13
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo