Organizmo valymas Sveika gyvensena


Įvadas. Organizmo valymas medicinoje. Organizmo valymas liaudies medicinoje. Liaudies medicinos receptai. Receptai namų sąlygomis. Čingischano receptas. Valymas sultimis. Pasukos. Badavimas. Produktai organizmo valymui. Valymo nauda organizmui. Išvados. Literatūra.

Bet yra būdai, kaip organizmą išsivalyti namų sąlygomis, tai ne tik sutaupo pinigų,bet ir yra sveikesnis pasirinkimas.

Bene populiariausias receptas ar produktas, ir dažniausiai naudojamas visuomenėje, tai pasukos. Todėl pateikiama daugybė receptų pagal kiekvieno skonį:

Taigi organizmo valymas, padeda jaustis žvaliai ir sveikai. Sumažina rizika apsirgti, taip padidindamas organizmo imunitetą. Taip pat susirgus lengviau pasveikstama. Reikia tik nepamiršti atnaujinti organizmą, kad jis mums atsidėkotu sveika išvaizda ir gera savijauta.

Organizmo valymu nauose gali užsiimti kiekvienas. Suprantama tai nėra patartina daryti be gydytojo konsultacijos. Be abejo tai bus pigesnis galbūt ir sveikesnis būdas. Organizmo valymui namuose pasitelkiami kasdiniai produktai, todėl tai tirkai nėra sudėtinga.

Pats populiariausias organizmo valymo būdas- pasukos. Jose gausi gerųjų bakterijų, gerinančių žarnyno veiklą.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1838 žodžiai)
  • Mantas
  • Organizmo valymas Sveika gyvensena
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizmo valymas Sveika gyvensena. (2015 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizmo-valymas-sveika-gyvensena.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 09:06
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo