Oriflame


Apie kompaniją. Gaminių kategorijos. Gaminių plėtra. Kokybės garantija. Kaip tapti „Oriflame“ konsultantu? Aromatai.

„Oriflame" siūlo aukštos kokybės kūno priežiūros gaminius. Platus ir kokybiškas „Oriflame" kūno piežiūros priemonių pasirinkimas patenkins kasdienius jūsų poreikius. Jų sudėtyje yra natūralių ingredientų, kad jaustumėtės gaivi, atsinaujinusi bei atsipalaidavusi.

Kokie bebūtų jūsų plaukai: ilgi ar trumpi, stori ar ploni, dažyti ar natūralūs, „Oriflame" pasirūpins, kad jie atrodytų puikiai. Šampūnai, kondicionieriai, plaukų kaukės bei formavimo priemonės prižiūrės, maitins jūsų plaukus.

Nuo pat kompanijos įkūrimo 1967 m., „Oriflame“ buvo kosmetikos gaminių iš gamtos pradininkė.

„Oriflame“ kosmetikos įmonė bet kokiu metu siūlo 950 kosmetinių gaminių, o daugiau kaip pusė šio asortimento yra kiekvienais metais naujai pristatomi produktai. Kiekvienas gaminys visapusiškai patikrinamas „Oriflame“ laboratorijose, tokiu būdu užtikrinamas optimalus saugumas, efektyvumas ir kokybė. Mūsų įsipareigojimai aplinkai ir nuostata naudoti tik natūralias medžiagas yra puoselėjamo paveldo dalis ir kertinis „Oriflame“ kultūros akmuo.

Mūsų pagrindinė kompetencija yra platus technologijų ir gaminių asortimentas. Pats svarbiausias tikslas – pristatyti pažangias ir efektyvias formules, kurios užtikrintų moksliškai patvirtintą ir įrodytą naudą klientams. Mūsų gaminiai atitinka pačius griežčiausius standartų reikalavimus ir pasižymi aukščiausiais saugumo, etiniais ir aplinkos apsaugos principais.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1027 žodžiai)
  • Rita
  • Oriflame
    10 - 9 balsai (-ų)
Oriflame. (2015 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/oriflame.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:15
×