Oro būklė ir tarša


Oro būklė ir tarša. Ekologijos savarankiškas darbas. Vadovė dėst. Tyrimo tikslas. Apžvelgti oro būkle Išanalizuoti oro taršos šaltinius. Tyrimo uždaviniai. Sužinoti kokia yra. Oro būklė. Oro kokybė yra svarbus darnaus vystimosi prioritetas. Oro užterštumo matavimas ir prognozė. Pagrindiniai oro kokybės vertinimo metodai yra oro užterštumo matavimai. Oro taršos matavimas. Oro taršai matuoti naudojami įvairūs programiniai paketai. Pagrindiniai taršos matavimo parametrai. Emisijos intensyvumas – tai teršalų kiekis. Fonas – tai foninės koncentracijos esančios pasirinktoje teritorijoje. Užterštumo poveikis sveikatai. Oro taršos poveikis žmogaus organizmui įvairus. Oro užterštumo poveikis žmonių sveikatai pasireiškia plaučių funkcijų pakenkimais. Europos aplinkos agentūros. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis. Kai kuriose ES. Kietosios dalelės – tai ore esančių dalelių ir skysčio lašelių mišinys. Smulkios kietosios dalelės. Šiuo metu KD2,5 (mažesnės nei. Taršos šaltiniai. Daugiausiai atmosferos oro teršalų yra antropogeninės kilmės. Oro užterštumas mieste priklauso ne tik nuo autotransporto. Pramonės oro tarša. Pramonės įmonės teršalus išmeta organizuotai ir neorganizuotai. Šitaip išmestus teršalus galima gaudyti ir valyti. Todėl, atsižvelgiant į gamybos atliekų kiekį ir. Be to, norint. Padidinti oro valymo veiksmingumą. Informacinių šaltinių sąrašas.


Elektros įrenginių eksploatavimo studijų programa, 2E grupė.

Apžvelgti oro būkle Išanalizuoti oro taršos šaltinius.

Sužinoti kokia yra oro būklė. Sužinoti kas daugiausiai teršia ora ir kaip tą taršą sumažinti.

Fonas – tai foninės koncentracijos esančios pasirinktoje teritorijoje. Vietinė aplinka – tai vietovės reljefas ir šalia esantys pastatai.

  • Ekologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2625 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (950 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Oro būklė ir tarša
    10 - 5 balsai (-ų)
Oro būklė ir tarša. (2016 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-bukle-ir-tarsa.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:26
×