Oro filtrai


Įvadas. Švaraus oro įtaka variklio veikimui. Oro filtras. Salono oro filtras. Sportiniai oro filtrai. Išvados.

Kasdieniniame gyvenime retas kuris susimąstome apie plačiai naudojamų oro filtrų reikalingumą ir būtinybę. Daugelis net nepagalvojame, kad be šio prietaiso negalėtume naudotis transporto priemonėmis.

Norėdamas bent šiek tiek apibrėžti oro filtrų reikalingumą aš šiame darbe aprašysiu jų veikimo principą, pagrindines charakteristikas, rūšis, sandarą. Taip pat paminėtina ir tai, kad supažindinsiu su tuo, kokį neigiamą poveikį daro varikliams laiku nepakeistas oro filtras.

Nepamiršiu ir taip visiems patinkamų sportinių automobilių filtrų, nuo kurių priklauso šių automobilių AG.

Šį referatą sudarys dvi temos, kurių viena turės dvi potemes, kurios ir padės bent minimaliai susipažinti su oro filtrais ir jų reikalingumu mūsų kasdieniniame gyvenime.

Paskirtis – ta pati. Salono oro filtrai yra dviejų tipų – iš mikropluošto ir išmikropluošto su aktyviosios anglies granulėmis.

Salono oro filtrai iš mikropuošto ir turintys anglies granulių susideda iš trijų sluoksnių:

Filtrui sukurti reikalinga sulankstymo technika. Naudojant filtrą kasdien svarbu, kad jis būtų atsparus neigiamam poveikiui (aukštai ir žemai temperatūrai, drėgmei, chemikalas – kelio druskai ir pan.).

Šiuo referatu įgyvendinau sau iškeltus uždavinius – supažindinti su oro filtrais ir jų naudojimu mūsų kasdieniame gyvenime. Kiekviena mano referato tema ir atskira potemė atskleidžia temą ir apibūdina parinktą temą. Manau, niekas nepaneigs, kad viena ir pagrindinė oro filtro paskirtis – išvalyti į sistemą patenkantį orą. Ši pagrindinė funkcija, atskiesta šiame referate, leidžia mums naudotis automobiliais ir nukeliauti į reikiamas vietas. Kad ir koks primityvus atrodytų oro filtro prietaisas, tačiau būtu nesąžininga sakyti, kad jis nėra reikalingas kasdieniniame mūsų gyvenime.

  • Microsoft Word 914 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (1956 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julius
  • Oro filtrai
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Oro filtrai. (2015 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-filtrai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:12
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo