Oro pagalvės AIRBAG referatas


Oro pagalviu sistema. Oro pagalviu konstrukcija. Oro pagalvių veikimas. Saugos pagalves. Oro pagalviu veikimo principas. Saugos pagalves veikimas. Airbag sistema. Oro pagalves konstruktcija. Saugos pagalviu keitimas. Saugos sistemos tipas air bag.

Turinys. Įvadas. Pirmosios oro pagalvės. Sandara ir veikimas. Oro pagalvių tipai. Trūkumai. Inovacijos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Automobilių pramonėje šiuo metu siekiama užtikrinti kuo didesnį vairavimo saugumą. Automobilių pardavėjai reklamuodami naują gaminį, kaip pagrindinius privalumus įvardina nebe galingumą, išskirtinį ekonomiškumą ar dizainą, o akcentuoja juose panaudotas aktyvias ir pasyvias saugos priemones. Keleivių saugumas didinamas kuriant priemones, kurios padeda išvengti galimų sužeidimų avarijos metu (avarijos metu įsitempiantys saugos diržai, specialios konstrukcijos kėbulas, stabdžių antiblokavimo sistema ir t.t.) arba įdiegiant priemones leidžiančias išvengti pačios avarijos. Viena iš pasyvaus saugumo priemonių yra oro pagalvės. Jos sukurtos 1968m. Jungtinėse Amerikos valstijose kaip pakaitalas saugos diržams, tačiau tik po beveik 10 metų šį saugumo priemonė pradėta naudoti kaip standartinė saugumo įranga.

Pirkdamas automobilį klietas daugiausiai dėmesio skiria važiavimo komfortui, transporto priemonės ekonomiškumui ir žinoma saugumui. Saugumo sistema – oro pagalvės, nuolat tobulinama ir bene geriausiai išvystyta saugumo sistema. Nors visas procesas trunka vos 26-ąją sekundės dalį, tačiau to pakanka, kad vairuotojas ir keleivis būtų apsaugoti nuo mirties ar sunkių sužalojimų eismo įvykio metu. Jei ši sistema gerai veikia, tai oro pagalvė sušvelnina smūgį, nes jau būna pilnai išsiskleidus, kai žmogus trenkiasi į ją. Naujos technologijos ir didėjantis oro pagalvių kiekis artimiausiu metu tikimasi kad pasieks tokį saugumo lygį, kad net po stipraus smūgio žmogus iš automobilio išlips tik su menkais įbrėžimais.

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 124 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2420 žodžiai)
  • Jule
  • Oro pagalvės AIRBAG referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Oro pagalvės AIRBAG referatas. (2012 m. Gruodžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-pagalves-airbag-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:34
×