Oro pagalvės


Oro pagalves veikimo principas. Oro pagalviu remontas. Kaip veikia airbag. Kaip veikia oro pagalves. Airbag veikimo principas. Oro pagalvių veikimas. Saugos pagalves veikimo principas. Apsaugines pagalves veikimo principas. Oro pagalviu veikimo pricipas. Air bag veikimo principai.

Įvadas. Kaip veikia oro pagalvė “air bag”. Oro pagalvių tipai. Pripūtimo sistema (dujų generatorius). Dujų-generatoriaus reakcijos. Reguojančios medžiagos. Produktai. Smūgio sensoriai. Elektroninis valdymo įrenginys. “on-off “ jungiklis. Oro pagalvių ilgaamžiškumas ir remontas. Oro pagalvių ateities naujovės. Naudota literatūra.

Pirmasis automobilis buvo išrastas palyginus visai neseniai, šiek tiek daugiau, nei prieš šimtą metų. Per pastaruosius metus žmonija įdėjo labai daug pastangų, kad atsirastų modernus, galingas, stilingas ir saugus šiuolaikinis automobilis. Bejo, šių dienų pasaulis jau yra neįsivaizduojamas be automobilio.

Kaškada pirmasis automobilis galėjo teišvystyti vos 60 km/val., kai dabartių serijinių automobilių greitis gali siekti iki 250 km/val. ir dar daugiau. Kai automobilių skaičius sparčiai didėjo, kartu didėjo ir žuvusių avarijose skaičius. Pirmasis žingsnis apsaugoti žmones, buvo išrastas saugos diržas. Jis yra ir lygi šiol naudojamas, kaip viena iš pagrindinių apsisaugojimo priemonių. Ne taip ir senai 1980 m. buvo pirmakart užpatentuotas naujas saugumo garantas t.y. oro pagalvės. Tai buvo papildoma apsaugos priemonė, kuri šią dieną yra dar vis tobulinama.

Taigi šis referatas ir yra apie dar visai neseną , dar vieną žmonijos išradimą, skirtą žmogaus saugumui. Beja, pirmosios oro pagalvės jau minimos II pasaulineme kare, kaip pagalbinė priemonė lėktuvamo polotams, esant avariniam nusileidimui. Šiame referate bus išnagrinėta tik auomobiliuose naudojamos oro pagalvės, jų veikimo principai, tipai, konstrukcijos ir kt.

  • Elektrotechnika Referatas
  • Microsoft Word 460 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2029 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zbignev
  • Oro pagalvės
    10 - 1 balsai (-ų)
Oro pagalvės. (2012 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-pagalves.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:53
×