Oro tarša geležinkeliuose


Įvadas. Aplinkos tarša. Oro tarša. Oro tarša geležinkeliuose. Kaip sumažinti geležinkelių keliama tarša. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Todėl labai svarbu išanalizuoti oro tarša geležinkeliuose ir kaip tai įtakoja pasaulio ir gyventojams.

2.Išanalizuoti geležinkeliu oro teršalais keliama neigiama poveiki aplinkai ir žmonėms.

Darbo struktūra. Savarankiška aplinkos apsaugos darbą sudaro įvadas, 4 skyriai, išvados, 6 pozicijų literatūros ir šaltinių sąrašas. Darbo apimtis – 11 puslapių.

Ką isivaizduoja žmogus, pagalvojes apie žmogaus daroma neigiama poveiki aplinkai? Iš karto vaizduoteje kyla įvairus paveikslai :gamykla , atliekos , transportas ir t.t.. Žmogus buvo sukurtas tam, kad apsagoti savo žemę , tačiau nustate sau įvairių tikslų ir pamiršo aplinkos ypatinguma. Kaip nebutų svarbūs moksliniai atsiradimai tai yra niekas palyginus su žmogaus gyvenimu.

Teršalai skirstami į mechaninius ir cheminius. Cheminiai teršalai susidaro degant medžagomis, mechaniniai – vykdant apdirbamosios pramonės, statybos ir kitas ūkines veiklas

Kaip žinoma, kad transportas šiuo metu yra didžiausias aplinkos taršos šaltinis. Vienas iš transporto priemonių teršančių aplinką yra geležinkelis. Geležinkelių transportas yra labiau ekologiškas negų automobilių transportas, bet vis dėl to netolį geležinkelio stoties atsiranda aplinkos tarša. Tai atsiranda dėl kenksmingų medžiagų, kaip geležinkelių riedmenų taip ir daugybės gamybos dukterinių įmonių, aptarnaujančių transportavimo procesą,dėl kurio susidaro oro, vandens ir dirvožemio tarša. Priklausomai nuo naudojamo kuro, degimo metu išsiskiria įvairios kenksmingos medžiagos. Deginant kietąjį kurą į atmosferą išsiskiria sieros oksidai, anglis, azotas, lakieji pelenai, suodžiai.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1320 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kiril
  • Oro tarša geležinkeliuose
    10 - 3 balsai (-ų)
Oro tarša geležinkeliuose . (2019 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-tarsa-gelezinkeliuose.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 06:14
×
103 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo