Oro tarša ir jo įtaka žmogaus sveikatai


Įvadas. Oro ištekliai bei jų reikšmė gamtai ir žmogui. Oro tarša. Taršos teršalai. Taršos šaltiniai. Oro tarša sukelia plaučių vėžį. Pramonės gigantai užleidžia vietą transportui. Automobiliai teršia daugiau. Kas ir kuo teršia. Teršia mažiau. Ekologiškas vairavimas sutaupote ir mažiau kenkiate aplinkai. Norint mažiau sunaudoti kuro reikia tolygiau važinėti. Nevažiuokite nei per greitai, nei pernelyg lėtai. Sustoję nedelsdami išjunkite variklį. Kartais savo automobiliu nevažinėkite. Išvados. Naudota literatūra.

Daugiausia rūpesčių dabar kelia kaip tik ekologinė aplinkos būklė. Gamtinė sistemų pusiausvyra labai sutrikdyta, pažeista. Žmogus sukūrė galybę technikos, kuri atnešė daug patogumų, bet ir dar daugiau triukšmo, atliekų ir kitų blogybių. Ekonomikos augimas užtikrina turtingesnio gyvenimo perspektyvą, tačiau jis turi savo kainą. Šią kainą sudaro: gamtiniai ištekliai, kurie sunaudojami gamyboje ir atliekos, kurios lieka po gamybos proceso ir vartojimo.

Oro užterštumas tampa vis sudėtingesne ir didėjančia problema. Aplinkos oro kokybė turi įtakos gyventojų sergamumui: tyrimais nustatyta, kad aplinkos oro užterštumas didina sergamumą įveiriomis ligomis. Kenksmingos aplinkos sąlygos kelia pavojų ne tik dabar gyvenantiems žmonėms, bet ir ateinančioms kartoms. Nuo oro kokybės pirmiausia priklauso gyvenimo ir darbo sąlygos.

  • Aplinka Referatas
  • Microsoft Word 146 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2477 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Oro tarša ir jo įtaka žmogaus sveikatai
    10 - 4 balsai (-ų)
Oro tarša ir jo įtaka žmogaus sveikatai. (2013 m. Rugsėjo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-tarsa-ir-jo-itaka-zmogaus-sveikatai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:51
×