Oro uosto šviesos ir signalinės sistemos


Įvadas. Tarptautinis Džono F. Kenedžio (JFK) oro uostas. JFK struktūra. Kilimo ir tūpimo takai. JFK oro uosto šviesos sistemos. Impulsiniai artėjimo žiburiai. Artėjimo žiburių konfigūracijos. PAPI ir VASI žiburiai. Kilimo ir tūpimo, riedėjimo takų ir kiti žiburiai. MALSR artėjimo žiburių sistemos veikimas. MALSR artėjimo žiburių išdėstymas. Žiburių rūšys. Prieigų žiburių maitinimas. Išvados.

Aerodromo pasiruošimas orlaivių skrydžiams priklauso nuo patikimo antžeminės įrangos darbo. Ypatingas dėmesys teikiamas šviesos signalinėms sistemoms. Būtent šios sistemos leidžia aviacijai veikti ne tik dieną, bet ir naktį. Lėktuvo tūpimas naktį, ypač blogo matomumo sąlygomis, reikalauja aukštos piloto kvalifikacijos ir gero šiuolaikinio aerodromo įrengimo.

Pagal išdėstymo vietą žiburiai skirstomi į oro prieigų ruožo žiburius, kilimo ir tūpimo tako žiburius ir riedėjimo takų žiburius. Be to, skrydžio zonoje esantiems stambesniems objektams žymėti naudojami specialūs žyminiai žiburiai. Visas žiburių kompleksas su atitinkama žiburiais spinduliuojama spalva, jų išdėstymu, kiekiu, šviesumo intensyvumu, paskirtimi ir sudaro oro uosto šviesos signalinę sistemą, skirtą skrydžių saugumui užtikrinti.

Šiame darbe bus nagrinėjama kokie, kaip yra išdėstyti oro prieigų ruožo žiburiai, kilimo ir tūpimo tako žiburiai ir riedėjimo takų žiburiai tarptautiniame Džono F. Kenedžio oro uoste.

  • Microsoft Word 3648 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (2278 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kris
  • Oro uosto šviesos ir signalinės sistemos
    10 - 2 balsai (-ų)
Oro uosto šviesos ir signalinės sistemos. (2013 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/oro-uosto-sviesos-ir-signalines-sistemos.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 03:29
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo