Petras Cvirka “Meisteris ir sūnūs”


Petras cvirka meisteris ir sūnūs. Petras cvirka rasinys. Petras cvirka kurpes. Petro cvirkos kurpes. P.cvirka meisteris ir sunus. P.cvirka “meisteris ir sūnūs". Petro cvirkos kurpes aprasymas. Petras cvirka meisteris ir sunus analize. Petras cvirka meisteris ir sūnūs santrauka. Cvirka meisteris ir sunus aprasymas.

Petro Cvirkos romanas “Meisteris ir sūnūs” puikiai parodo, kokia kūrybinė galia slypi paprastuose kaimo žmonėse. Kaime išugdomi tikri menininkai. Tokiais galima laikyti siuvėją Krizą ir meisterį Deveiką. Tačiau ne vien jie yra liaudies meno atstovai. Kiekvienas liaudies žmogus yra savotiškas menininkas. Juk kaime galima pamatyti tiek nuostabių meno kūrinių. Pavyzdžiui, kiekvienoje kaimo sodyboje seniau galima buvo rasti kryžių su rūpintojėliu. Kryžius išraižytas nuostabiais ornamentais, o rūpintojėlis tarsi gyvas sėdi, parėmęs galvą. Dar ir dabar kai kur tie kryžiai tebestovi.

Petro cvirkos romanas meisteris ir sūnūs puikiai parodo, kokia kūrybinė galia slypi paprastuose kaimo ˛monėse.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (773 žodžiai)
  • Petras Cvirka “Meisteris ir sūnūs”
    10 - 2 balsai (-ų)
Petras Cvirka “Meisteris ir sūnūs”. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/p-cvirka-meisteris-ir-sunus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:30
×