Paauglių bendravimas ir elgesys


Paaugliu bendravimo ypatumai. Bendravimas su paaugliu. Paauglio bendravimas. Paaugliu bendravimo problemos. Bendravimas tarp paaugliu. Kaip bendrauti su paaugliu. Siuolaikiniu paaugliu elgesys. Paaugliu elgesio ypatumai. Elgesio kulturos sampratu ypatumai. Paaugliu elgesys.

Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Paauglių bendravimas ir elgesys teoriniu požiūriu. Paauglystės, bendravimo ir elgesio samprata. Dabartinių paauglių palyginimas su xxa. Paaugliais. Šeimos įtaka. Naujųjų technologijų įtaka. Alkoholio įtaka. Ligų ir sutrikimų įtaka. Bendravimo ir elgesio ypatumų kitimo analinė. Anketinis tyrimas ,,paauglių bendravimas ir elgesys bei juos lemiantys veiksniai“. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai anketa.

Kiekviena visuomenė turi skirtingus bendravimo ir elgesio ypatumus, kurie atspindi jos išskirtinumą ir tapatumą. Jai yra svarbus kultūros tradicijų perdavimas iš kartos į kartą. Dabartinėje lietuvos visuomenėje matome paauglių bendravimo ir elgesio pokyčius, kuriuos nulėmė pasikeitusios moralinės vertybės, gyvenimo būdas, pagreitėjęs gyvenimo tempas. Dėl esamų pokyčių yra manoma, kad jaunoji karta nesugebės išsaugoti šalies tradicijų, nacionalinio identiteto. Taip yra dėl to kad, jaunuoliai siekia būti nepriklausomais, nenori prisiimti atsakomybės. Jie dažnai, siekdami pritapti, pasiduoda aplinkos, draugų daromai įtakai. Visuomenei kelia susirūpinimą alkoholio vartojimas, kuris yra susijęs su nelaimingais atsitikimais, ankstyvais, neplanuotais pastojimų atvejais, kurie vis didėja. Be to, dažniausiai paauglys yra linkęs į depresiją ar kitus sutrikimus. Šie veiksniai formuoja specifinius bendravimo, elgesio bruožus. Šiandien tipiniai paaugliai apibūdinami kaip nesugebantys bendrauti su vyresniaisiais, abejingi aplinkai, neatsakingi, ieškantys pramogų, malonumo, nesilaikantys kalbos kultūros reikalavimų. Taigi, šiame praktiniame darbe yra išsamiau aptariami paauglių elgesio ypatumai ir juos lemiantys veiksniai.

Darbo objektas - paauglių bendravimas ir elgesys.

Darbo tikslas - ištirti šiuolaikinių paauglių bendravimą, elgesį bei juos lemiančius veiksnius.

Darbo uždaviniai. Aptarti paauglystės, bendravimo ir elgesio sampratą. Palyginti šiuolaikinių paauglių bendravimą ir elgesį su xxa. Paaugliais. Ištirti paauglių bendravimą ir elgesį lemiančius veiksnius. Atskleisti paauglių bendravimo ir elgesio ypatumus narkomanijos ir nesantuokinių vaikų gimstamumo skaičiaus aspektu. Remiantis ankščiau pateiktais duomenimis, papildyti turimą medžiagą. Apibendrinus turimą informaciją, įvardinti ir apibūdinti paauglių bendravimo ir elgesio ypatumus.

Tyrimo metodai: siekiant išnagrinėti paauglių bendravimo ir elgesio ypatumus, darbe buvo naudojami metodai – mokslinės literatūros analizė, remtasi kitų autorių atliktais statistiniais tyrimais, atlikta anketinė apklausa. Darbo pabaigoje statistiniai duomenys buvo apibendrinami.

  • Sociologija Referatas
  • RAR 2095 KB
  • m.
  • 38 puslapiai
  • Marija
  • Paauglių bendravimas ir elgesys
    10 - 1 balsai (-ų)
Paauglių bendravimas ir elgesys. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-bendravimas-ir-elgesys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 14:42
×