Paauglių burnos higiena


Įvadas. Skyrius. Burnos higienos samprata. Burnos higienos priemonių parinkimas. Kaip pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį? Dantų valymo metodai. Dantų pastos. Paauglių burnos higienos ypatumai. Skyrius. Netinkamos asmens burnos higienos pasekmės. Dantų apnašos ir jų susidarymas. Dantų eduonis ir jo atsiradimo priežastys. Ankstyvasis dantų eduonis. Pulpitas ir jo atsiradimo priežastys. Apydančio ligos. Skyrius. Paauglių mitybos įtaka dantų būklei. Racionalios mitybos principai. Išvados. Rekomendacijos. Naudota literatūra.

Tačiau nedaugelyje šeimų ir ik imokyklinio ugdymo įstaigų vaikai yra mokomi valytis dantis ar bent skalauti burną vandeniu. Dar didesnį susirūpinimą kelia mokyklinio amžiaus vaikai. Nors pasaulinė Sveikatos Organizacija (PSO) pritaria nuomonei, kad sveikatos stiprinimas mokykloje yra vienas iš efektyviausių ir veiksmingiausių būdų, galinčių gerinti ne tik vaikų, bet ir visos visuomenės sveikatą.

Darbo objektas: Paauglių burnos higienos įgudžiai ir svarba burnos sveikatai.

Darbo tikslas: Aptarti paauglių burnos higienos žinių ir įgūdžių stoką.

Darbo uždaviniai:

1.Įvertinti burnos higienos įgūdžius ir žinias paauglių tarpe.

2. Aptarti paauglių burnos higienos ypatumus.

3.Pakalbėti apie mitybos įtaką dantų būklei.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (4732 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Paauglių burnos higiena
    8 - 2 balsai (-ų)
Paauglių burnos higiena. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-burnos-higiena.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 07:27
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo