Paauglių fizinio aktyvumo ir mitybos įpročiai Anketa


Mieli moksleiviai. Fizinis aktyvumas Jūsų lytis. Jūsų amžius. Ar sportuojate ? ( jeigu į šį klausimą atsakėte NE , pereikite prie 7 klausimo. Kaip dažnai sportuojate. Kiek laiko užtrunka jūsų treniruotė ? Kaip sportuojate. Kaip leidžiate laisvalaikį. Kokiu būdu dažniausiai vykstate į mokyklą. Ar fizinė veikla padeda Jums jaustis geriau. Kaip manote , ar esate pakankamai fiziškai aktyvus. Kaip manote , ar fizinis aktyvumas daro įtaką sveikatai. Jei atsakėte Taip , tai kaip manote , kokią įtaką fizinis aktyvumas daro sveikatai ? galima pažymėti kelis Jums tinkamus atsakymus. Kaip manote , ar turite pakankamai žinių , apie fizinį aktyvumą ? Ar valgote reguliariai. Ar skaičiuojate kalorijas. Ar domitės sveika mityba. Ar vadovaujatės „ sveikos mitybos piramide “? Kiek kartų per dieną valgote. Ar valgote pusryčius. Ar dažnai tenka persivalgyti. Kaip dažnai valgote šiuos maisto produktus. Kaip dažnai valgote saldumynus. Ar laikotės dietų. Kiek litrų vandens išgeriate per dieną. Ar stengiatės sveikai maitintis. Kaip manote , ar svarbu sveikai maitintis.

Ši apklausa yra anoniminė, visa gauta informacija liks konfidenciali ir bus panaudota tik rašant baigiamąjį darbą. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus!

Jei atsakėte Taip, tai kaip manote, kokią įtaką fizinis aktyvumas daro sveikatai? (galima pažymėti kelis Jums tinkamus atsakymus).

esu informuotas (-a) apie paauglių fizinio aktyvumo ir mitybos įpročių tyrimą ir sutinku, kad mano dukra / sūnus jame dalyvautų.

Aš esu informuotas apie paauglių fizinio aktyvumo ir mitybos įpročių tyrimą ir sutinku, kad šis tyrimas būtų vykdomas mano vadovaujamoje mokykloje.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (599 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Paauglių fizinio aktyvumo ir mitybos įpročiai Anketa
    10 - 4 balsai (-ų)
Paauglių fizinio aktyvumo ir mitybos įpročiai Anketa. (2015 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-fizinio-aktyvumo-ir-mitybos-iprociai-anketa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:56
×