Paauglių maištas


Lietuvių kalbos projektas. “Paauglių maištas”. Jaroslavas Melnikas. Lytis. Kultūrinis gyvenimas. Kas yra ekonominis gyvenimas? Ekonominis gyvenimas. Kas yra politinis gyvenimas? Politinis gyvenimas. Kokia jūsų nuomonė apie maištą ir kokiais būdais galima maištauti? Paauglių maištas. Ar jūs pats maištaujate/maištavote? Kodėl maištaujate/ kokios priežastys galėtų lemti jūsų maištą? Kodėl jūsų nuomone žmonės maištauja? Ar maišto priežastis gali būti prastas kultūrinis , politinis ir ekonominis gyvenimas. Kokios yra visuomenės problemos? Amzius.

Melyna – Domėjimasis kultūra, renginiais. Raudona – Domėjimasis tradicijomis, pramogomis. Žalia – Ėjimas į teatrą, kitus renginius.

Ekonominis gyvenimas tai žmogaus domėjimasis įvairiomis ekonominėmis statistikomis, įvairių įmonių veikla, Vyriausybės objektų veikla, rinkos mechanizmais, ekonominiais augimais, bei kritimais, nedarbu ir infliacija. Ir tai viena iš pagrindinių visuomenės gyvenimo krypčių. Nes nuo to priklauso visuomenės gyvenimo būdas, tai taip pat gali būti jaunimo maišto pasekmė.

Melyna – Domėjimasis politika. Raudona – Dalyvavimas politikoje. Žalia – Nežinau.

Kai žmonės mąsto skirtingai ir nori elgtis skirtingai. Kai šie skirtumai sueina į konfliktą, atsiranda politika. Individai, atskiros komandos arba padaliniai, suvokdami savo valdžios ir įtakos ribotumą, ieško sąjungininkų, sudaro aljansus ir pradeda „staipytis ir išsisukinėti“, kad pasiektų savo tikslus. Matyt, toks elgesys natūralus. Vaikai dažnai mėgina nuteikti tėvus vieną prieš kitą, kad pasiektų savo. Galimas daiktas, tai natūralu, bet ar teisinga? Vidinė konkurencinė kova už išteklius, už paaukštinimą tarnyboje, valdžią ir įtaką – visa tai sąlygoja politinius manevrus. Kai kurios organizacijos yra politinių kovų laukas, kuriame konkuruojančios frakcijos kaunasi už išteklius, pripažinimą, valdžią. .

Melyna – Susitikimais, maištais. Raudona – Priešingos nuomonės skelbimu.

Melyna – nemaištauju. Raudona - Nepasitenkinimas kuo nors, norėjimas ko nors nedaryti arba pakeisti taisykles.

Melyna - nes kažkas nepatinka. Raudona - nori geresnių sąlygų. Žalia - dėmesio stoka.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 3598 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (623 žodžiai)
  • Danielius
  • Paauglių maištas
    10 - 4 balsai (-ų)
Paauglių maištas. (2014 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-maistas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:26
×