Paauglių nervinė anoreksija ir nervinė bulimija


Paauglių nervinė anoreksija ir nervinė bulimija. Uždaviniai. Nervinė bulimija. Ligos dažnumas ir atsiradimas. Nervinės bulimijos požymiai. Sukeliamos kompilacijos ir gydimas. Nervinė anoreksija. Ligos dažnumas ir atsiradimas. Nervinės anoreksijos požymiai. Komplikacijos ir gydymas. Ryšys tarp nervinės bulimijos ir anoreksijos. Išvados.

Apibūdinti kas yra nervinė bulimija ir anoreksija; Aptarti priežastis, kodėl žmonės serga nervne bulimija ir anoreksija; Pateikti gydimo profilaktiką ir rekomendacijas;.

Įvairūs požymiai, liudijantys apie persivalgymo epizodus; Įvairūs požymiai, liudijantys apie bandymus atsikratyti suvartoto maisto; Sekinantis, nelankstus sportavimo rėžimas; Neįprastas skruostų arba žandikaulių srities patinimas; Dantų pageltimas, dėmių atsiradimas.

Anoreksija- apetito sumažėjimas ar išnykimas. Anoreksikai siaubingai baiminasi tapti storais ir taip susiformuoja nelanksčius valgymo įpročius, dažnai vengdami tam tikro maisto ar patiekalų.

Nervinė anoreksija, panašiai kaip ir alkoholizmas ar narkomanija, yra problemų perkėlimo būdas. Problemos gali būti šeima ar kiti santykiai, tačiau maistas gali būti vienintelis dalykas, kurį sergantieji jaučia galintys kontroliuoti.

Padidėjęs kraujo šlapalo azotas. Hipochloremija. Bradikardija. Perikardo išsiliejimas. Vidurių užkietėjimas. Tulžies akmenys. Riebalų infiltracija kepenyse.

Susirgimo priežastys yra įvairios: konfliktai šeimoje, alkoholizmas, patyčios, savęs nuvertinimas, XXI amžiaus kuriamas grožio etalonas, lieknos draugės, nepasitenkinimas, depresija ir t.t.

  • MS PowerPoint 352 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (546 žodžiai)
  • Viktorija
  • Paauglių nervinė anoreksija ir nervinė bulimija
    10 - 1 balsai (-ų)
Paauglių nervinė anoreksija ir nervinė bulimija. (2015 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-nervine-anoreksija-ir-nervine-bulimija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 09:59
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo