Paauglių netinkamo elgesio sprendimo būdai


Profesinių kompetencijų įsivertinimas. Įgytos patirties refleksija ir problemos identifikavimas. Vadovavimas klasei. problemos teorinė analizė. Paauglystė. Mokyklos aplinka ir elgesio valdymas paauglysteje. Per daug emocingas mokytojas. Kaip reaguoti į vaikų netinkamą elgesį. Vadovavimas klasei kaip palaikyti drausmę ir skatinti tinkamą mokinių elgesį problemos praktinė analizė. Apibendrinimas ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedai.

Įgytas teorines pedagoginių – psichologinių dalykų žinias taikau profesinės veiklos praktikų metu. Tačiau ne visada lengva tai padaryti, nes vienaip yra, kai apie sprendimo būdą skaitai literatūroje ir visai kas kita, kai atsiduri realioje situacijoje ir tenka žaibiškai spręsti problemą. Pavyzdžiui, kaip susitvarkyti su nepaklusniais mokiniais pamokoje? Dėl kokių priežasčių jie neklauso? Kaip juos sudominti? Kaip jau planuojant pamoką užbėgti už akių mokinių netinkamo elgesio pasireiškimams pamokoje? Praktikų metu stengiuosi spręsti šią problemą. Norėdama sudominti mokinius pateikiu jiems naudingą mokymosi medžiagą, stengiuosi aiškinti suprantamai, aiškiai atsižvegdama į mokinių amžių. Praktines užduotis stengiuosi parinkti tokias, kurios būtų įdomios, kad mokiniai jaustų susidomėjimą ir norą diskutuoti, klausti. Stengiuosi, kad užduotys ir veikla pamokoje būtų kuo įdomesnė, o mokiniai pamokoje būtų nuolat užimti. Daugelyje pamokų naudoju skaidres, nes mokiniams labai svarbu vaizdumas. Bet visgi kyla problemų su drausme ypač su mokiniais, pasiekusiais paauglystės laikotarpį.

  • Pedagogika Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 2007 KB
  • 2014 m.
  • 61 puslapis (12877 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintarė
  • Paauglių netinkamo elgesio sprendimo būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Paauglių netinkamo elgesio sprendimo būdai. (2014 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-netinkamo-elgesio-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:47
×