Paauglių problemiško elgesio sprendimo būdai


Kokias vertybes teigia paaugliu literatura. Socialinis darbas su paaugliais. Problemiškas elgesys. Probleminis paauglys. Paaugliu deviantinio elgesio sprendimo budai. Darbas su paaugliais. Paaugliu problemos ir ju sprendimo budai. Darbas su problemiškais vaikais. Ese paaugliu elgesys. Paaugliu nusikalstamumas ese.

Įvadas. Paauglių problemiško elgesio teoriniai aspektai. Paauglių problemiško elgesio apraiškos ir priežastys. Paauglių problemiško elgesio prevencija. Bendravimo su paaugliais formos. Neformaliojo ugdymo organizavimo metodai. Paauglių problemiško elgesio sprendimo būdai n jaunimo mokykloje tyrimas. Tyrimo organizavimas ir metodika. Tyrimo duomenų analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai

Ši tema aktuali tuo, kad laiku nekreipiant dėmesio į paauglių mažesnius prasižengimus susiformuoja tipiškas problemiškas elgesys, kuriam būdinga: ,,savavališki ir nuolatiniai išsisukinėjimai nuo mokymosi ar tam tikrų užduočių atlikimo, pabėgimai iš namų bei valkatavimas, alkoholinių gėrimų vartojimas, girtavimas, narkomanija bei su tuo susijusi asociali veikla, antivisuomeniška seksualinio pobūdžio veikla, bandymai nusižudyti“ (I. Leliūgienė, 2003). Rizikos faktoriai ypač pasireiškia paauglystėje, o mokykla ugdanti laisvą, kūrybingą ir dvasiškai brandžią asmenybę turėtų užkirsti kelią problemiško elgesio tarp paauglių apraiškoms skatindama ir organizuodama vaikams įdomią veiklą, neformalųjį ugdymą.

Darbo objektas – paauglių problemiškas elgesys.

Darbo tikslas – atskleisti paauglių problemiško elgesio priežastis ir pateikti jų sprendimo būdus Telšių N vidurinėje mokykloje.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (7541 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ilma
  • Paauglių problemiško elgesio sprendimo būdai
    10 - 1 balsai (-ų)
Paauglių problemiško elgesio sprendimo būdai. (2012 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-problemisko-elgesio-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 15 d. 23:38
×