Paauglių savižudybės ir paauglių savižudybių prevencija


Savižudybių prevencijos uždaviniai. Savizudybiu prevencija lietuvoje referatas. Savizudybes literatura. Prevencija paaugliu kursinis. Savižudybių prevencija microsoft powerpoint. Paaugliu savižudybės rašinys. Savižudybių prevencija lietuvoje 2013.

Paauglių savižudybės. Savižudybių prevencija, dirbant su paaugliais. Įvadas. Savižudybių priežastys. Psichikos sutrikimai. Alkoholizmas. Somatinės (kūno) ligos. Sociodemografiniai ir aplinkos veiksniai. Savižudybių proceso etapai. Savižudybės ypatybės. Socialinio darbuotojo pagalba savižudybės atveju. Kaip įvertinti savižudybės riziką. Kaip elgtis su asmeniu, ketinusiu nusižudyti. Kiti pagalbos šaltiniai. Požiūris į savižudybes ir jų prevenciją lietuvoje. Išvados. Naudota ir cituota literatūra. Priedai.

Šiuo metu ypatingai svarbu, kaip pažymi D. Gailienė ( 1998 ), pakeisti požiūrį į savižudybes ir savižudybių prevenciją. Kai visuomenėje savižudžių gausėja, o jokių prevencinių priemonių nesiimama, formuojasi “savižudiška kultūra” – vis daugiau žmonių susidūrusių artimųjų, pažįstamų, bendradarbių savižudybėmis, visuomenėje į tai žiūrima pakančiai arba abejingai. Tai stiprina savižudybės motyvaciją.

Darbo objektas: suicidinių ketinimų turintys paaugliai.

Darbo tikslas: pateikti informaciją apie paauglių savižudybės prevencinio darbo svarbą.

Darbo uždaviniai:

1.Pateikti savižudybių priežastis.

2.Charakterizuoti savižudybės proceso etapus.

3.Pristatyti savižudybės ypatybes.

4.Atskleisti prevencinio darbo svarbą ir galimybes su suicidinių ketinimų turinčiais paaugliais.

5.Pateikti požiūrį į savižudybes ir jų prevenciją Lietuvoje.

  • Sociologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3552 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ina
  • Paauglių savižudybės ir paauglių savižudybių prevencija
    10 - 3 balsai (-ų)
Paauglių savižudybės ir paauglių savižudybių prevencija. (2013 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-savizudybes-ir-paaugliu-savizudybiu-prevencija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:41
×