Paauglių žinių ir įgudžių apie burnos higieną vertinimas


Burnos higienos kursiniai darbai. Globos namu vaiku burnos higienos zinios. Burnos higienos kursinis. Baigiamieji darbai burnos higiena. Asmens burnos higiena baigiamasis darbas. Paaugliu higiena. Burnos higiena skaidres. Skaidres apie burnos higiena. Birnos higienos temos. Mitybos igudziai paaugliu.

Įvadas. Paauglių burnos higienos ugdymas pasaulyje ir lietuvoje. Burnos higienos samprata. Burnos higienos situacija pasaulyje. Burnos higienos situacija lietuvoje. Netinkamos asmens burnos higienos pasekmės. Dantų apnašos ir jų susidarymas. Kariesas ir jo atsiradimo priežastys. Ankstyvas dantų kariesas. Pulpitas ir jo atsiradimo priežastys. Apydančio ligos. Burnos higienos žinių ir įpročių vertinimas tyrimo rezultatai ir jų aptarimas. Tyrimo metodika ir organizavimas. Tyrimo rezultatų analizė. Paauglių burnos higienos įpročiai ir jų ugdymas. Paauglių indėlis, ugdant burnos higienos įpročius. Išvados. Rekomendacijos. Summary. Literatūros sąrašas. Priedai.

Tyrimo problema: Paauglių burnos higienos žinių ir įgūdžių stoka.

Darbo tikslas: Įvertinti paauglių žinių ir įgūdžių apie burnos higieną vertinima.

Tyrimo uždaviniai:

1.Įvertinti burnos higienos įgūdžius ir žinias paauglių tarpe.

2.Išanalizuoti dantų ėduonies profilaktikos vykdymo galimybes ugdymo įstaigose.

3.Palyginti paauglių įgūdžius, apie asmeninę burnos higieną socialinius-demografinius mokinių rodiklius (lytį, gyvenamąją vietą ).

4.Įvertinti esamą odontologinių ligų prevencijos situaciją.

Tyrimo metodai:

teorinis: literatūros analizė;

kiekybinis: anketa paaugliams, siekiant išsiaiškinti burnos higienos žinias ir įgūdžius;

statistiniai: tyrimo duomenys apdoroti, panaudojant SPSS programą

Darbo struktūra ir apimtis: darbą sudaro įvadas, keturios dalys, 4 išvados, santrauka anglų kalba, literatūros sąrašas iš šaltinių ir priedai. Darbo apimtis (be priedų) - puslapių. Tyrimo duomenys pateikti paveikslėlyje ir lentelėse.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (5635 žodžiai)
  • Kolegija
  • Snegiena
  • Paauglių žinių ir įgudžių apie burnos higieną vertinimas
    8 - 2 balsai (-ų)
Paauglių žinių ir įgudžių apie burnos higieną vertinimas. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/paaugliu-ziniu-ir-igudziu-apie-burnos-higiena-vertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 17:57
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo