Paauglystė rašinys


Ar lengva buti paaugliu. Rasinys apie paauglyste. Ar sunku buti paaugliu. Rasinys ar lengva buti paaugliu. Rašiniai apie paauglyste. Ar sunku buti paaugliu rasinys. Ar lengva buti paaugliu rasinys. Ar lengva buti paaugliu rašinelis. Ar lengva būti paaugliu?. Rašinys ar sunku buti paaugliu.

Ar sunku būti paaugliu? Paauglystė – tai sunkus laiko tarpsnis, kurio metu žmogus nesuvokia, kas vyksta jo viduje. Kiekvienas žmogus tai patiria, tad jos bijoti nereikia. Dažnai paaugliai nesutaria su suaugusiais, nes hormonai didina jų jautrumą, kelia nepaaiškinamą nerimą. Jaunuoliai mano, kad jie jau pakankamai suaugę ir gali nepaisyti suaugusiųjų nuomonės. Savarankiškumo siekį vaikinai ir merginos kartais rodo akį rėžiančia apranga, šukuosena ar įžuliu elgesiu. Neretai supyksta, susierzina dėl menkiausio priekaišto. Dėl to kyla nemažai ginčų ir konfliktų šeimoje, mokykloje.

Paauglystė – tai sunkus laiko tarpsnis, kurio metu žmogus nesuvokia, kas vyksta jo viduje.

Dar pradinėje mokykloje vaikai ima burtis į grupes. Mergaitės labiau mėgsta būti su mergaitėmis, o berniukams jaukiau berniukų buryje. Prasidėjus brendimui, susidaro uždaros skirtingų lyčių paauglių grupės. Jose berniukai ir mergaitės kalbasi, juokauja, aptaria problemas. Draugų ar draugių nuomonė pasidaro ypač svarbi. Grupės nariai ima panašiai rengtis, stengiasi turėti vienodų daiktų.

Mergaitės pradeda bresti anksčiau už berniukus. Klasiokai joms atrodo išdykį ir naivūs. Dėl to mergaites labiau traukia keleriais metais vyresni paaugliai. Klasės vakarėliuose ir gimtadienieniuose jos nenori šokti su bendraamžiais, kartais su jais elgiasi šiurkštokai, vadina mažvaikiais. Berniukus kol kas labiausiai domina kiti užsiėmimai, tačiau po keleriųmetų juos irgi ima traukti kita lytis. Vaikinai stengiasi įsiterpti į merginų grupes, krečia įvairius pokštus. Jei tik mato merginas, stengiasi atrodyti šaunūs.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (224 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laura
  • Paauglystė rašinys
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Paauglystė rašinys. (2011 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/paauglyste-rasinys.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 22:43
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo