Paauglystės ypatumai skaidrės


Paauglystės ypatumai. Paaugliai. Paauglio vidinis pasaulis kupinas prieštaravimų. Paauglio subrendimas gali pasirekšti. Paauglystėje. Paauglystės tarpsniui būdingas. Namuose. Santykiai su šeimos nariais. Aš ir mano bendraamžiai. Žvilgsnis į savo išvaizdą. Kodėl aš taip jaučiuosi. Mokykla ir darbas. Pasimatymai, meilė ir priešinga lytis. Narkotikų ir alkoholio žabangai. Laisvalaikis. Mano ateitis. Deja atsakyti į šiuos klausimus nevisada būna lengva. Galbūt būtent todėl, kad paaugliams reikalinga pagalba. Arba Jiems tiesiog trūksta patirties. Arba jie tiesiog nori mėgautis savo laimingiausiu laikotarpiu- paauglyste. ? Pvz. Taip. Ne. Paaugliai nėra tokie žiaurūs, kaip tik atrodo.

Paauglystė, tai nuostabus gyvenimo laikotarpis, kai bandai išlaikyti pusiausvyrą tarp vaikystės ir suaugusiųjų gyvenimo. Kartais tampa nelengva... Nuolatinės nuotaikų kaitos ir mokykla bei draugai gali privesti prie visiškos nežinomybės kaip deramai gyventi, kaip apsispręsti dėl įvairių klausymų, kaip padaryti tinkamus sprendimus.

Manoma, kad paauglystė prasideda nuo 12 ar 13 metų, tačiau kiekvienam vaikui vis kitaip, todėl tikslų amžių kada prasideda ir kada baigiasi paauglystė nustatyti būna išties sunku.

Išorinė Išvaizda Romantiniais santykiais Interesais Protine veikla Moraliniu elgesiu.

Jausmų pasaulis darosi subjektyvus, greičiausiai keičiasi ir mažiausiai matomas. Sumažėja susidomėjimas mokykla, išryškėja įvairūs kraštutinumai. Paauglystėje jausmai pasireškia labai subtiliai. Paaugliai emociškai atsiriboja nuo tėvų (arba jų vaidmuo jau netiesioginis).

Kodėl aš privalau gerbti savo tėvus? Kodėl tėvai manęs nesupranta? Ką turėčiau daryti, kad tėvai duotų man daugiau laisvės? Kodėl mano tėvai išsiskyrė? Kaip aš galiu susitaikyti su tėčio arba mamos nauja santuoka? Kodėl man taip sunku sugyventi su broliu ir seserimi? Ar aš turėčiau išeiti iš namų?

Kaip aš galiu įsigyti tikrų draugų? Kaip galiu atlaikyti bendraamžių spaudimą?

Ar labai svarbi yra išvaizda? Ar mano išvaizda parodo, koks iš tiesų aš esu?

Kodėl aš nepatenkintas savimi? Kodėl aš būnu toks prislėgtas? Kaip aš galiu atsikratyti vienatvės jausmo? Kodėl aš toks drovus? Ar normalu, kad aš sielvartauju?

  • MS PowerPoint 5979 KB
  • 2016 m.
  • 37 puslapiai (950 žodžiai)
  • Milda
  • Paauglystės ypatumai skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Paauglystės ypatumai skaidrės. (2014 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/paauglystes-ypatumai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 19:15
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo